Відгуки про компанію ilsor

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював в компанії протягом 3 років і хотів би залишити свій відгук про цей період:
Це був перший мій досвід роботи в ІТ і в цій компанії я пройшов шлях від Trainee до Middle позиції. На початкових етапах розвитку завжди мав підтримку колег, які часто допомогали у вирішенні проблем і ділилися своїм досвідом, який потім я вже передавав «підростаючому поколінню» нових Trainee.
Колектив і керівництво — професійні і дуже атмосферні. Завдяки ним в офісі завжди був гарний мікроклімат і відчувався командний дух.
Сам офіс дуже комфортний, за що окрема подяка Олені, яка робила його затишним і каву найсмачнішу у місті)))
Задачі на проектах були завжди цікавими і в них можна було проявляти свій креатив. Під час вирішення задач завжди можна було подискутувати з командою стосовно реалізації і почути думку кожного.

Дякую усій команді за цей досвід і можливість здобути перші навички в такій чудовій компанії!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.