Відгуки про компанію ilsor

1 відгук

Працював в компанії протягом 3 років і хотів би залишити свій відгук про цей період:
Це був перший мій досвід роботи в ІТ і в цій компанії я пройшов шлях від Trainee до Middle позиції. На початкових етапах розвитку завжди мав підтримку колег, які часто допомогали у вирішенні проблем і ділилися своїм досвідом, який потім я вже передавав «підростаючому поколінню» нових Trainee.
Колектив і керівництво — професійні і дуже атмосферні. Завдяки ним в офісі завжди був гарний мікроклімат і відчувався командний дух.
Сам офіс дуже комфортний, за що окрема подяка Олені, яка робила його затишним і каву найсмачнішу у місті)))
Задачі на проектах були завжди цікавими і в них можна було проявляти свій креатив. Під час вирішення задач завжди можна було подискутувати з командою стосовно реалізації і почути думку кожного.

Дякую усій команді за цей досвід і можливість здобути перші навички в такій чудовій компанії!