iLoy Group

до 20 спеціалістів
Київ, Черкаси, Cork, Lugano

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мы упростили тестовое задание, для него подготовлен базовый код, который просто надо будет скачать и дополнить логику по заданию

nightmare company, wish never had contacts with

Попросили сделать тестовое задание на «few hours» — по факту там его на 3 дня по 8ч.
Итог: даже не смотрели его. Спасибо за урок. В жизни не буду делать тестовые больше.

Підтримали: Max Shnurenokqwertyqwe

Добрый день! Максим, вы зря искажаете факты. Мы посмотрели ваше тестовое задание и решили не продолжать. После этого вы обиделись и начали писать очень эмоциональные вещи. Как показывает наш опыт, мы отсеиваем примерно 50% кандидатов из-за того, что предложенное решение и написанный код не соответствует нашим стандартам. Удачи вам в поиске, Вячеслав.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.