iLogos Game Studios

Київ, Варшава (Польща)

28 березня 2023 17:05

Mar'jana K, Cool multiple в your area

Пропрацювала майже 2 роки на перехресті HR та Brand Marketing департаментів, тож трохи бачила внутрішню кухню компанії. Зараз наші шляхи розійшлися, тому мій відгук можете сприймати як більш-менш обʼєктивний, а не «кожна жаба своє болото хвалить».

1. Адекватний топ-менеджмент. Не стануть заводити завідома токсичного клієнта, відкрито визнають свої помилки, піклуються про команду. Звісно, в інтересах бізнесу доводиться інколи непопулярні рішення приймати, але всі дорослі люди і розуміють.
2. За час війни сформувалося дуже круте неформальне комʼюніті українців, тож навіть в умовах віддаленної роботи відчувається «живість».
3. Турбота про людей та прозорість.
* Необмежена кількість конфіденційних онлайн-консультацій психолога, нутріціолога
* Постійно якісь вебінари, як від колег, так і від зовнішніх експертів
* Мерч та інші приємності до свят. Не PS5 на день народження, але і не чашка на пʼяту річницю :) До речі, всі в однакових умовах, частота та розмір подарунків не залежать від позиції в компанії.
* Виплати завжди вчасно, відсутність мікроменеджменту, можливість проходити профільні курси та карʼєрно розвиватись.
4. Залежність від проекту. Оскільки це аутс.. солюшн провайдер, кожен проект/клієнт — окремий світ і тут як пощастить. Технічно є можливість його змінити, але по факту хіба що QA або дуже цінним розробникам. А, ну і якщо твоя позиція не монетизується, можеш не розраховувати на оплату овертаймів чи місце в рятувальній шлюпці.
5. Інколи корпоративна цінність Maturity — це самому встановлювати собі необхідні для роботи програми (навіть на надану компанією техніку), бо не для вас ружа сисадмінів квітла.
6. Геймдев це велике село і не виключено що ви тут зустрінете свого колишнього партнера. Або майбутнього :)

Підтримали:  Alina Komaschuk