iLogos Game Studios

Київ, Варшава (Польща)

24 березня 2022 12:47

Grigoriy Detkov, Manual QA engineer в iLogos Game Studios

Прийшов в iLogos на позицію QA Engineer 4 місяці тому. Ніяких проблем в процесі співбесіди, спілкування з HR не було. Весь процес від першого повідомлення HR до адаптації в компанії був на високому рівні. Всі питання вирішувались одразу. Відправили девайс для роботи, надали всі необхідні доступи та акаунти. Якщо потрібен якийсь інструмент платний для роботи — тобі можуть дати акаунт на цей інструмент. В iLogos я отримав те, ради чого сюди приходив і чого хотів досягти:
— Це ставлення керівництва адекватне;
— Можливість реалізувати себе, а саме: на проєкті буди одним QA Engineer і налагоджувати QA процеси самостійно, без мікроменеджменту;
— Відсутність постійного контролю: працюєш на результат та на совість, ніхто не питає кожних 20 хвилин «що ти встих зробити/чому ти не зробив те чи інше»;
— Гнучкість в робочому дні. Відійти по справах, коли необхідно, без зайвих питань (за вийнятками дзвінків чи активних бесід або коли розумієш, що в цей час потрібно бути на місці);
— Ніхто не дихає тобі в спину, ніхто не очікує від тебе звітності за кожну, умовно, годину роботи. Працюєш на результат, на совість, Розумієш, що тобі потрібно робити і що від тебе очікують, та просто робиш це, а не через погрози чи змушення;
— Це дуже крута команда і проєкт. В команді тобі завжди допоможуть і дадуть повну відповідь. Завжди можна звернутись за допомогою чи питанням, проблем взагалі немає.

Також, тут є можливість отримати безкоштовні професійні консультації від спеціалістів, піти на курси англійської. А ще по святам відсилають пакунки подарункові)
Ну і для того, щоб відгук виглядав як справжній:
— ФОП доведеться вести самому. Для першого разу доведеться витратити час, щоб розібратись як вести ФОП. В компанії зі своєї сторони допоможуть, але все потрібно робити своїми руками;
— Через те, що з усіми спілкування дистанційне, іноді не розумієш настрій співрозмовника: чи можна пожартувати, чи не образив його, чи зрозумів ти його правильно і таке інше. Але це, насправді, дрібниці.

Це одна з найкращих компаній, в яких я працював, без перебільшення, адже тут я реалізую також свої цілі і себе. + компанія надає всі можливості, щоб було комфортно і це мотивує віддаватись на повну та досягати загальних цілей.