iLogos Game Studios

Київ, Варшава (Польща)

14 січня 2022 20:01

Alex Demydenko

Робота HR відділу iLogos.

Відгукнувся я на вакансію Business Development Lead. Вів переписку з HR Kaтерина Ivanova.
Причиною відмови «рухатися далі» вказали на те що в мене немає того чого не було в описі вакансії.

Ось те що було в описі вакансії, цитата:
«● Work experience in the gaming industry with the B2B focus related to game production services outsourcing (2+ years in game industry will be a plus);
● Work experience with AA/AAA projects;»

Ось те що було причиною не «рухатися далі», цитата:
«Зараз по профілю шукаємо системний досвід від 2х років схожий з тим, що ми маємо тут у нас — аутсорс компанія, яка продає послуги з розробки/портування/малювання арту для ігор ААА рівня.
Ми будемо дуже раді поспілкуватись з Вами, коли вимоги по такому досвіду будут не такими критичними для нас, бувають і такі ситуації.»

Відчуваєте різницю?

Будьте готові до чого що вони просто витрачатимуть ваш час і відчути «butthurt».

І вам може прилетіти щось схоже на це, цитата:
«...ми не затверджували зміни в описі вакансії, але вже розуміємо кто нам підходить.»

Підтримали:  Maksym Shumeiko

Здравствуйте, Александр!
Благодарю Вас за обратную связь и потраченное время. Мы постоянно стремимся улучшать наше взаимодействие с кандидатами. Процесс принятия решений в нашей компании по данной вакансии состоит из CV ревью, HR интервью, тестового задания, и технического интервью с бордом. На этапе CV ревью мы приняли решение, что нам нужен кандидат с более релевантным опытом. Мы искренне Вам благодарны, что Вы откликнулись на нашу вакансию и прошли один из наших этапов. Спасибо за Ваши усилия и время.

Елизавета, Head of Recruitment Department.