iLogos Game Studios

Київ, Варшава (Польща)

21 квітня 2020 10:36

Павел Семенюк, QA в iLogos Game Studios

в компанії Ilogos працюю на позиції QA.
про QA відділ:
Більше чим за півтора року в компанії працював з різними за складністю та тривалістю проектами.
Проекти над якими мені прийшлось потрудитись були різними за жанром (match 3, runner, strategy,card game ) ,
що я вважаю досить корисно в плані професійного зростання та застосування напрацьованих навиків.
Наша QA команда має великий парк девайсів, та платних емуляторів, що дозволяє покрити велику кількість тестів, та забезпечити всю команду необхідними девайсами.
За час свого працювання в компанії переконався, на скільки для роботи є важливим адекватний менеджмент!
У QA відділі працюють професіонали своєї справи, які завжди готові поділитись досвідом та дати пораду.
Згуртованість професійної команди та дружні відносини це все завдяки клопіткій праці QA Lead.
Про компанію можу сказати, тут працюють професіонали своєї справи, яким притаманні дружні відносини а також всесторонній розвиток.
Є можливості для професійного зростання:
— цікаві проекти та досвідченні колеги,
— участь у конференціях та їх компенсація,
— онлайн-курси,
— курси з іноземної мови (на вибір співробітника).
Компанія дбає про своїх співробітників,проводить різні зустрічі та вечірки, корпоративи та активні розваги.
Сучасний офіс, в якому є настільний теніс та футбол, гарний вигляд з тераси на Дніпро.
Укомплектована кухня, де є різні снеки та солодощі)
Плюсом також є — можливість працювати на віддаленій основі(якщо дозволяє проект).
Відпустка та лікарняний за регламентом компанії.