IL MAKIAGE

Напевно найдивніший досвід комунікації на посаду Data Analyst.

Спочатку на мене виходить представниця агенції, яка має дуже приблизне уявлення про компанію. Я чітко проговорюю свою бажану компенсацію. Протягом дня до мене повертаються і кажуть, що ок — клієнт готовий проводити інтерв’ю.

Інтерв’ю проходить з лідом CX, який знаходиться в NY. Спілкування нормальне, лід в темі, приємний у спілкуванні. Нормально, те що не може відповісти на технічні питання. На цьому етапі я все ще не знаю стеку. На питання по компенсації лід відповідає, що не знає точно, але може припустити... і озвучує мені вилку, яка у півтора рази менше, ніж озвучив я. Мені дают дуже примітивне тестове (тут хочу зазначити, що на першому спілкуванні з представницею аганції я зазначив, що я можу трохи посунутися у компенсації, якщо робота буде цікава і буде мене розвивати). З тестового виглядає, що стек на рівні магазинчику на районі: excel, gsheets.

Отримую відповідь, що тестове вогонь і зі мною хоче поспілкуватись SVP of CX and OPS. Поспілкувались. Все вогонь. На питання по компенсації, сказали розберемось нам все підходить. Через день отримую відповідь, що все круто і передаємо на затвердження СЕО...
Після цього два тижні тиші, поки сам не написав в агенцію, на що мені відпвовіли — ну так дуже дорого, їм не підходить.

В мене склався негативний досвід комунікації з представниками компанії.

Я проходила співбесіду в IL Makiage на позицію QA engineer в травні-червні 2021 року. На співбесіду мене запросив рекрутер з Лінкедін, який сказав що їм сподобався мій профайл і підходять мої побажання по компенсації.
Назначили перше інтерв’ю з ПМом з Ізраїлю, яке пройшло добре. Рой здавався дуже адекватним, задавав звичні для інтрев’ю запитання і відповідав на мої. На цьому етапі мене запросили на другу співбесіду з QA лідом. Співбесіда з лідом також проходила непогано, але далі мене дуже настережила відповідь ліда на питання «Чому ви шукаєте нову людину в команду?», відповідь була така: " Людей вистачає, але є люди в команді, які не хочуть працювати. Я не можу їх звільнити і не можу заставити працювати. Тому ми шукаємо людину, яка готова і буде працювати«.

На наступний день після співбесіди мені зателефонував Kevin, без попереджень і не у робочий час. Розмова пройшла на тему «Ти нам підходиш, але ми не готові тобі стільки платити». На питання чому вирішили зменшити компенсацію, чи пройшла погано співбесіда чи я технічно слабка для їх команди — мені нічого не відповіли. Тільки те, що скидають 200 доларів від завчасно обговореної суми😅
Також зі мною намагався зв‘язатися рекрутер, але після мого запитання про фітбек після співбесіди він перестав відповідати.
Мені ще декілька разів писав Кевін у вайбер, що вони готові піти мені на зустріч і підвищити компенсацію на 100 доларів ( але ж меншу суму ніж обговорювалось на початку), якщо я прийду на ще одну співбесіду з Роєм. Але вимагав від мене, щоб я йому одразу відповіла чи я згодна прийняти офер тому, що він не хоче витрачати в пусту час компанії.
Враховуючи всі факти я вирішила не продовжувати співпрацю з компанією IL Makiage. Післясмак залишився неприємний.
Пройшло вже більше ніж пів року, а я все ще отримую повідомлення від Кевіна ( на вихідних і після 10 вечора!) на вайбер зі словами, що я маю передумати.

Хочеться побажати компанії завести HR або/і рекрутера, який вміє вести комунікацію з кандидатами. Який не буде писати на вихідних і дзвонити після 8 вечора. В мене склалося враження що час працівників так само не поважають, якщо вже на етапі співбесіди трапляється таке, що людину турбують поза робочим часом.
Також я би не хотіла опинитися на compensation review з Кевіном чи представниками компанії тому, що склалося враження, що компанія буде всіма способами намагатись занизити зп. Без пояснень, аргументацій і кроків на зустріч працівнику.

Підтримали: AnnaYevhen K

Только устроился в IL Makiage на позицию Lead Data Scientist, так что оставляю отзыв по процессу интервьюирования. Весь процесс состоит из 3 интервью и одного оплачиваемого домашнего задания. Первое интервью ознакомительное, будут спрашивать общие вопросы об опыте работы, ценностях и несколько скрининговых технических вопросов. После первого интервью дается домашнее задание, непростое, но и не слишком сложное. Вполне позволяет проявить как технические навыки так и навыки презентации и объяснения своих решений. На него ушло чуть больше ожидаемых 3 часов. На втором интервью общение снова будет начинаться с рассказа о Вашем опыте, а дальше на его основе задаются технические вопросы. Также были задачки по теории вероятности. Третье интервью уже нетехническое больше на ценности, умение коммуницировать и общую адекватность. Процесс очень динамичный и все заинтересованы, чтоб Вы проявили себя с лучшей стороны, это понравилось. Из минусов крупное домашнее задание, но оно действительно проверяет навыки, которые понадобятся, так что если его делать неинтересно или сложно, то, возможно, Вам и не сюда.

Работаю в IL Makiage 1,5 года. В целом всем доволен, все на достойном уровне.
Лояльность и демократичность со стороны менеджмента + ответственность и самодисциплина сотрудников дают свой результат. Атмосфера и дух в команде такой, что каждый чувствует себя частью большой семьи, у которой общая цель и схожие ценности. Конечно, все люди разные, но я уверен, что здесь комфортно каждому, т.к. для этого есть все необходимое.
Компания молодая и очень быстро развивается. Я был в числе первых 10-и человек, которые были наняты в киевский офис. Сейчас нас уже более, чем 50 и компания продолжает расти. Коллектив действительно крутой. Все очень позитивные. Если нужно, любой из нас готов помочь или подсказать.

Всем добрый день. Проходил собеседование на позицию QA Engineer — разговор с HR отлично, тех собес так же. Все очень приятные в общении и видно что специалисты. Но вот на этапе разговора с заказчиком(он же PM из Израиля) я услышал честно говоря не совсем адекватные взгляды:
— с его слов «Я плачу меньше тем кто хочет работать у нас только удаленно», и «Плачу больше если человек из офиса работает»
— меня подавали с определенной ЗП, но на разговоре с клиентом выяснилось что он столько не может или не хочет платить, спросил сколько он готов — назвал сумму на 500 меньше.

Всем принимать решение сотрудничать с такой компанией или нет на свое мнение — я просто привел реальную ситуацию.

Підтримали: Kateryna YaremenkoAnna