Idenon

Київ, Братислава (Словаччина)

Доброго дня!
Мене звати Ігор. Я TeamLead IT Department. Працюю в Idenon вже півтори роки. Тут дружній колектив і няшний HR відділ.

Після початку війни, коли всі почали переїжджати на захід України та за кордон, компанія дуже допомогла співробітникам та їх сім’ям: шукали житло, давали контакти, до кого можна звернутися по тим чи іншим питанням, компенсували аренду житла та транспортні послуги, підвищували зарплатню до європейского рівня тим, хто виїхав з України. А саме головне, що у нас не скоротили жодного співробітника та завжди вчасно платили зарплатню в повному обсязі.

Підозрюючи, що зима буде важкою, топ-менеджмент Idenon арендував будинок (хаб), щоб там можна було працювати, коли у людей не має світла, води тощо. Також туди можна приїхати і пожити деякий час, якщо вимкнули опалення і вдома просто не має умов для перебування. Хаб обладнали генераторм із запасом пального, оптичним інтернетом та старлінком (як резервний канал). Там завжди тепло і комфортно. Співробітникам, за потребою, купили зарядні станції та wi-fi роутери з антеннами, щоб вони могли працювати на період вимкнення світла.

HR відділ Idenon запропонував класну ідею по подарункам на Новий Рік. Всі ми хочемо щоб війна скоріше скінчилась і тому компанія задонатила всі подарункові гроші до благодійного фонду «Повернись Живим». Подарунок зацінили всі. Це надихає, коли у компанії та працівників збігаються точки зору і всі працюють на те, щоб війна якнайшвидше закінчилась.

Вітаю.
Мене звати Василь, Head of Integration Team.
За більш ніж 5 років роботи в компанії з впевненістю можу сказати що Idenon це місце де ви по справжньому відчуєте себе у колі родини та зможете розраховувати на підтримку та допомогу. Компанія надає можливість проявити себе, розвиватись, та навчатись для кожного спеціаліста. Головне, мати наснагу та бажання.
Окремо хочу відзначити всебічну підтримку та індивідуальний підхід з боку компанії до спеціалістів під час повномасштабного вторгнення. Кожна ситуації була почута та розглянута. Спеціалісти та їх родини отримують допомогу від компанії будь-то фінансова, юридична, психологічна чи моральна підтримка, в залежності від вашої потреби про Вас подбають та допоможуть.
Завдяки ЗСУ та разом з компанією Idenon я впевнений у своєму майбутньому в нашій вільній Україні.

Василь, ми також дуже цінуємо тебе як спеціаліста та прекрасну людину! Дякуємо за теплий фідбек.
Віримо разом з тобою у перемогу!

Впродовж двох років роботи в компанії я завжди відчувала себе як у великій, дружній родині. Компанія дуже лояльна до співробітників, піклується та підтримує всіх у важкі часи. А менеджмент зазвичай дотримується узгоджених домовленостей — слова не розходяться із ділом, що для мене є дуже важливим критерієм вибору компанії. Бажаю нашій компанії подальшого росту та процвітання.

Олено, навзаєм!
З такими чудовими людьми нас дійсно чекає лише подальший розвиток та процвітання! :)

Вітаю, мене звати Костя, працюю 2D Аніматором в компанії Idenon. Хочу поділитися своїм досвідом і почуттями пропрацювавши тут 1 рік.
Прийшов я в компанію пропрацювавши 9 років в іншому місці, тому я дуже хвилювався, ала даремно.
Від самого початку мене зустрів привітний колектив, які на теперешній час стали моїми друзями, це не лише мій підрозділ в якому я працюю.
Для комфортної роботи мене забезпечели і забезпечуюють всім що необхідно, навіть більше). Компанія ставиться до співробітників так, що тобі хочется робити на багато більше ніж це можливо.
Всі працюють дуже злагоджено і так само круто відпочивають. Те дозвілля яке влаштовують нам — важко описати, це треба побачити).
Нажаль, в нашій країні війна і ми залишили наш затишний офіс, але компанія робить все для того щоб підтримати кожну свою людину.
В завершенні скажу лише одне, Idenon — це перш за все родина, яка піклується про тебе, а тобі хочеться піклуватись і працювати для неї.

Костя, сім’я Idenon також радіє можливості нашої співпраці з тобою!
Дякуємо тобі за лояльність, людяність та готовність допомогти у будь-який час.
Сподіваємось і віримо, попереду в нас ще дуже багато спільних перемог!

Всім привіт!
Я — Денис, CBDO в Idenon. Працюю в Компанії вже більше 4-років. Вважаю за необхідне сказати ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!! Компанії, в якій я працюю за всебічну та всеосяжну підтримку працівників та членів їхніх сімей під час війни.
Лише факти:
1. З початку війни та по цей час жодного працівника не було звільнено. Жодному працівнику не скоротили зарплатню. Більше того, ми наймаємо працівників.
2. Компанія запровадила програму релокації для працюючих жінок та членів сімей співробітників до Європи. Компанія компенсує витрати на оренду житла в країнах ЄС на період до нашої повної та беззаперечної перемоги
3. Релокація співробітників до країн Євросоюзу відбувається з відповідним переглядом зарплатні
4. Співробітникам, які залишилися в Україні та потребують негайної допомоги (і не тільки фінансового характеру), допомога надається за першим запитом
5. Зарплатня виплачується вчасно, як і завжди, та в повному обсязі
Як керівник напрямку, з одного боку, та працівник Компанії, з іншого, я можу сказати наступне: Я впевнений у своєму сьогоденні та майбутньому завдяки ЗСУ та Компанії, в якій я працюю.
Все буде Україна!

Денис, щиро дякуємо тобі за відгук!
Ми дуже цінуємо тебе як чудову людину та спеціаліста.
Дякуємо за твій внесок у розвиток компанії, чуйність та небайдужість.
Все буде Україна!

Вакансії Idenon