iDeals

Київ, Лондон (Велика Британія), Мадрид (Іспанія), Сан-Паулу (Бразилія), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Шанхай (Китай), Краків (Польща), Вроцлав (Польща), Варшава (Польща), Гданськ (Польща), Лодзь (Польща), віддалено, Poland

20 квітня 2022 16:32

Anna Dvorchuk, Team Lead of Lead Gen в Binariks

Всім привіт! Проходила процес рекрутації на позицію Talent Acquisition Coordinator.

Перший кол був із рекрутером Жужуною, тривав 45 хв, як і обіцялося. Далі, ми поступово перейшли до другого етапу, що складався із тесту на інтелектуальні здібності. Два тести по 20 хв = 40 хв на тест. У той же день отримала фідбек по тесту, і ми впевнено перейшли на третій етап, що являв собою тестове завдання, яке по складності розраховувалося на два дні.

Мені вдалося пройти лише три етапи із п‘яти через те, що вакансію вже закрили, але, незважаючи на це, я була приємно здивована автоматизованим процесом відбору та постійним фідбеком Жужуни після кожного етапу.

Хоч і вакансію закрили, проте я надіюся на співпрацю в майбутньому, адже від першого зідзвону є відчуття того, що ти знаходишся в компанії реально професійних людей і тих, хто знає свою справу ідеально :)

Дякую за знайомство, iDeals ❤️