iDeals

Київ, Лондон (Велика Британія), Мадрид (Іспанія), Сан-Паулу (Бразилія), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Шанхай (Китай), Краків (Польща), Вроцлав (Польща), Варшава (Польща), Гданськ (Польща), Лодзь (Польща), віддалено, Poland

17 червня 2020 18:05

Oleksandr Kutsenko, Sr. Dev. Ops. в Brightgrove

Проходив співбесіди в цю компанію.
Весь процес зайняв місяць.
Постійно доводилось пінгувати як рекрутера, так і всіх інших інтерв’юверів.
Було 4 етапи, кожен з яких займав 1 годину і тестове завдання.
Все відбувалось дуже повільно, на 3 третьому та на останніх етапах було видно, що знайшли кандидата за меншу з.п., але продовжували мене вести по вакансії, витрачати свій та мій час.
Якщо я прочитав відгуки на ДОУ раніше — ніколи не погодився працювати в цій компанії.

Тому думайте перед тим, як витрачати місяць на проходження співбесіди в компанію.

Олександр, доброго дня!

Дякуємо за те, що знайшли можливість поділитися цим відгуком. Для нас це дуже цінна інформація.
Перш за все, ми приносимо вибачення за незручності , які Ви описали, адже досвід кандидата — це найбільш важлива складова процесу.

Додатково хочемо зазначити, що для багатьох кандидатів строк проходження етапів оцінки в даному проекті був значно коротшим, а у вашому випадку нам, дійсно, знадобилось більше часу, адже команда оцінила Вас як кандидата з дуже високим рівнем експертизи і навичок. Через це до останнього моменту нам було важко прийняти рішення і вибрати одного з чотирьох кандидатів на фінальному етапі.
Про цю ситуацію рекрутер надав розгорнутий зворотній зв’язок, тому сподівалися на Ваше розуміння і мали надію , що ситуація не була настільки неприємною.
Також важливо відмітити, що переговори про розмір винагороди проводяться з фінальним кандидатом і не є критерієм для прийняття рішення на попередніх етапах.
Також ми вивчили історію комунікації з рекрутером і побачили, що на кожному етапі надавалися орієнтовні строки зворотнього зв’язку, але через відсутність деякого запасу часу іноді Ви виходили на зв’язок в зазначений день, але раніше ніж це робила наша команда. Ми обов’язково візьмемо це до уваги при подальшому покращенню нашого процеса.

Ще раз дякуємо. Нам дійсно було приємно спілкуватися з таким сильним спеціалістом як Ви. Бажаємо усіх можливих успіхів у Вашому професійному житті і маємо надію на можливість підтримувати зв’язок.