IDAP

Київ, Кривий Ріг

9 листопада 2021 11:56

Marta Kalynych, Graphic designer

Спіткала мене доля зробити тестове та не отримати жодної відповіді. Написала HR Софії щодо позиції та отримала у відповідь те що вони хотіли б запропонувати мені виконати тестове завдання. Я погодилася. Відповіді отримувала швидко, але через непередбачувані обставини не змогла виконати вчасно тз. Тому HR Софія перепитала чи чекати від мене виконаного тз. Я ж у свою чергу сказала якщо ще актуально, матиму час на вихідних і зможу виконати. HR погодилась. Все зробила та надіслала, але не отримала жодної відповіді та замітила, що моє повідомлення навіть не прочитане. Отже, будьте обачні при виконанні тестових завдань для IDAP, бо є шанс дарма витратити час і не отримати жодної відповіді.

Підтримали:  Oleksii Oleksiienko

2 коментарі

Фідбек отримала. З рекрутером поспілкувалися та все вирішили. Дякую за швидку реакцію!

Підтримали: Іван Захарчук

Доброго дня, Марто!
Як ви вказали, ви швидко отримували відповіді, проте не отримали відповіді з приводу самого тестового. Ми перевірили і все дійсно так, нам дуже шкода.
Нажаль непередбачені обставини з нашої сторони часом також виникають, так само як і просто неуважність, часом.
Просимо вибачення, протягом дня ви отримаєте розгорнутий фідбек щодо вашої роботи.
ПС. просимо вас надалі не соромитися пінгувати рекрутерів, так само, як ми пінгували вас)

Підтримали: Іван Захарчук