IDAP

Київ, Кривий Ріг

7 вересня 2018 15:36

Mykola Shevchuk, Frontend Developer в Grid Dynamics

Пропрацював в компанії трохи більше року на позиції front-end девелопера. Як і в будь-якій іншій компанії були моменти які не дуже завжди робили все ідеальним, однак якщо ви шукаєте роботу, де захочете себе відчути частиною «великої родини» — це для вас! З перших днів було відчутно теплу, дружню атмостферу. Ніколи ніхто не лишав тебе на призволяще із твоїми проблемами. Завжди всі залюбки раді були допомогти.

Я був частиною казкової команди (ABFP), дякую гайз за такі чудові і незабутні моменти. Окрема подяка Максиму Щуру. Вам дуже пощастить якщо у вас буде такий тім-лід.

Окремий момент керівництво. Було видно, що люди старалися, щоб зробити життя розробників комфортнішим. Ти завжди міг підійти до будь-кого із керівників, тебе вислуховували і намагалися якнайшвидше вирішити твої проблеми. Особливо запам’ятався Антон Ковальов, певно найбільш добра і чуйна людина в керівництві. Також заслуговоє уваги hr Оксана Козиряцька, справжній друг рядових співробітників.

Щодо іншого, як це дивно не звучить, але те чого ви не забудите точно так це розмах корпоративів в цій компанії. Все проходило на шалено-високому рівні. Компанія ніколи не шкудували ресурсів для хорошого відпочинку співробітників.

Середе мінусів можу виділити те, що заробітна плата не завжди виплачувалася вчасно, були затримки в декілька днів. Для мене як для front-end розробника персонально було мінусом відсутність сильных front-end менторів.

Загалом, компанія дуже сподобалася, і лишила в моїй пам’яті багато світлих моментів.