ICAP Group GmbH

21...80 спеціалістів
Heilbronn

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Можу сказати, що мені дуже пощастило стати частиною команди ICAP Group GmbH. Компанія створює сприятливе середовище для креативності та інновацій, що дало мені змогу розкрити свій потенціал у сфері UI/UX дизайну. ICAP Group GmbH надала мені поштовх до розвитку та повністю підтримує у досягненні моїх цілей. Я впевнена, що ця компанія продовжить привертати талановитих фахівців та надавати чудові можливості для розвитку кар’єри.

Це моя перша компанія, яка повірила в мене і дала мені шанс. Я радий, що опинився саме тут. Дуже гарний колектив та дружня атмосфера. Проєкт також доволі цікаві. Компанія не боїться давати можливість молодим розробникам опановувати нові технології на реальних проектах, що є великим плюсом.

Чудова компанія, що розвивається та робить все для росту власної команди

Підтримали: Anton Kiselevych

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.