1 вересня 2022 11:00

Anthon Sychov, Operations Officer / Head of Delivery

Арріго Саккі, один із найтитулованіших футбольних тренерів, сам ніколи не був професійним футболістом. Одного разу, відповідаючи на питання журналіста, як таке взагалі можливо, він сказав: «в мене й гадки не бульо, шо для того, аби стати гарним жокеєм, потрібно мати навички коня». Проте синьйор Саккі дещо злукавив: та’, володіти ними дійсно не варто, але бути обізнаними в них — обов’язково. Так само, як диригентові оркестра не тре’ вміти грати на всіх інструментах, натомість конче потрібно уявляти їхні можливості.

Курс DELIVERY MIND саме для цього. Бо він дозволяє поглянути на розробку та доставку ПЗ очима різних спеціалістів: девелоперів, архитекторів, тестувальників, бізнес-аналітиків тощо. Зрозуміти, якими питанням вони опікуються та як їх вирішують, з якими проблемами стикаються, які інструменти використовують тощо. Іншими словами, курс дає ту саму «обізнаність у навичках» колег, вчить розмовляти з ними «однією мовою» — шо є запорукою ефективного керування та побудови злагоджених команд

А ще, спеціально для поціновувачів, ви таки зможете тут почути трохи одеської мови.