10 червня 2022 23:05

Mariia Voshchyna, Project Manager

В кінці травня закінчила курс Tech Mind. Можу із щирою душею рекомендувати близьким, а значить курс дуже високої якості 👍

Води мінімум, практичну користь складно переоцінити — знаннями користуюся щодня. У роботі та подальшому навчанні тепер можу концентруватися на головному, замість того, щоб безкінечно гуглити про що йде мова. Це можна порівняти з інтенсивним і дуже структурованим курсом іноземної мови, після якого ти заговорив новою мовою достатньо, щоб розуміти співбесідника і досить адекватно з ним комунікувати)

До курсу дають ще величезну кількість додаткових матеріалів, які дозволяють поглибити знання і розібратися ще краще.

Також у курс включена опція роботи з кар‘єрним консультантом, який допомагає зробити CV привабливим для HR, також допомагає покращити профіль у LinkdIn. Ще команда дає рекомендацію у LinkdIn (що неймовірно цінно для новачків) та відкривають доступ до величезної бібліотеки джерел пошуку роботи.

Словом, якщо ви новенький в ІТ але плануєте розвиватися у цій сфері, то цей курс — must.

Підтримали:  Kuts Mike