16 серпня 2021 13:58

Ivan Voronovskyi, Junior Project Manager в -

Я закінчив курс DAO PM у IAMPM.club.
Я ніколи не був в ІТ, але у мене був досвід роботи проджект менеджером у компанії, що не належить до ІТ. Я відчував, що маю прогалини у знаннях з управління проектами. Тож основною метою для мене було усунути прогалини у знаннях та систематизувати свої знання.
І я можу сказати, що я досяг своеї мети.

Що мені подобається в цьому курсі, це їхні доповідачі — вони всі професіонали з великим досвідом управління проектами. Інформація курсу добре структурована — структура цього курсу схожа на реальний ІТ-проект, тому він відчуваєтся як чеклист проектного менеджера. Інформація у самому курсу, як на мене, актуальна і релевантна.
Для мене головне, що знаючи структуру знань з управління проектами, я тепер можу самостійно шукати більше інформації.
Що ще більш вражає — це ментор! Ментор завжди був готовий допомогти, давав актуальні і релевантні поради та інсайди.

Також слід згадати адміністраторів IAMPM. Вони мають високі стандарти спілкування та клієнтоорієнтований підхід. Вони щиро зацікавлені у ваших відгуках і готові допомогти у вирішенні будь-яких питань.

Після закінчення курсу DAO PM я розглядаю можливість продовження навчання на курсах IAMPM.

Але будь-яка людина, яка хотіла б пройти курс IAMPM, повинна знати, що це займає досить багато часу, і вам доведеться багато попрацювати над деякими практичними завданнями, щоб закінчити курс. Отже, слід перевірити, чи достатньо у вас вільного часу.

Підтримали:  Maria Motruk