HYS Enterprise

Київ, Харків, Одеса, Бидгощ (Польща)

Подався на вакансію Java Developer в кінці лютого, 20.02 було інтерв’ю з Ольгою Прокопенко. Дуже приємно поспілкувались і вона пообіцяла до кінця тижня повернутись з апдейтом щодо подальших дій. Через тиждень після інтерв’ю я вирішив сам запитати у неї і відправив імейл, нажаль досі жодної відповіді не отримав ( сподіваюсь що з нею все гаразд бо в іншому випадку не розумію як можна просто ігнорувати кандидатів.

Вітаю, Михайло!
Хотіла б також подякувати за приємне спілкування. Співбесіда пройшла дійсно дуже добре!
Але на жаль, я не змогла вас одразу перевести на наступний етап, тому що вже були кандидати на фінальних етапах у клієнта, а трошки згодом клієнт повідомив, що обрав одного з тих кандидатів.
Я хотіла б вибачитися за затримку з відповіддю. Розумію, що ваш час дуже цінний, і я дуже вибачаюся за будь-які незручності, які могли виникнути через це.
Я готова допомогти вам з будь-якими питаннями, які у вас залишились у нашому чаті в LinkedIn.
З повагою,
Ольга Прокопенко,
Recruiter at HYS Enterprise.

Залишав заявку 08.03.2024 на курс по React Native. Так ніхто і не відповів. Жодного фідбеку від компанії немає.

Привіт, Олександр! Раді знайомству :)
Наразі у нашій компанії немає активних курсів з розробки. Ми маємо програму стажування/інтернатуру, і я бачу, що Ви подали заявку на цю програму через форму. Хочу зауважити, що через велику кількість заявок ми не завжди можемо відповісти особисто кожному. Тому ми одразу в формі повідомили, що зв’яжемося лише з тими, хто підходить для стажування, а всі інші кандидати будуть занесені в базу для подальшої комунікації, коли будуть відповідні вакансії у майбутньому. Наша програма стажування призначена для тих, хто тільки починає свій шлях в ІТ і хоче отримати перший досвід роботи. Оскільки у Вашому профілі вказано, що Ви вже маєте досвід, ми не зв’язалися з Вами зараз, але додали ваші контактні дані до нашої бази для майбутніх можливостей Вашого рівня, як і обіцяли у формі, яку ви заповнили.
Дякуємо за звернення!
Бажаємо успіхів!
З повагою,
Крістіна Сінькевич,
Recruitment Lead at HYS Enterprise

Almost two years have passed since I joined HYS Enterprise and there is something to say. This is my first job in IT and I began it as an intern. Right from the start, I was impressed by the company’s commitment to providing a supportive environment for those who lack experience.
All the I’ve been working on the same project where the customer is a major NA and EU telecom company. The project’s given me an opportunity to learn different technologies and approaches as well as implement my own ideas.
I’m happy to work with my team as they are kinda supportive, collaborative and just easy to talk on any topic people. Every task we tackle together is an interesting and pleasant experience. For me discussing the issues, finding and implementing solutions are one of the top reasons I love my job for, that’s why my team mean for me a lot.
Everyone at HYS, from management to colleagues, is always ready to help with any problem or question. It’s this sense of community that makes HYS feel like more than just a workplace.
There are many bonus cool things such as knowledge sharing, thematic events, holiday gifts. Also, HYS offers a cozy office in the center of Odesa, which basically saved us during the blackout times as electricity and network are consistently reliable there.
As for the cons, the compensation appraisal system could’ve been more sustainable, and I hope it will be soon.
Based on own experience, I recommend HYS to everyone, especially to those who are looking for a first job in IT.

Підтримали: Olga KhristenkoEvgeniy Shvidak

Я тільки починаю свій шлях в IT і я радий, що саме HYS Enterprise стала моїм першим місцем роботи. Хотів би поділитись враженням, що склалося за 1,5 місяці роботи.

— Рекрутери були ввічливими та уважними. Я отримав від них всю інформацію щодо вакансії та умов оферу. HR співбесіда була цікавим діалогом: питання були повністю зрозумілими, спілкування проходило у дружній атмосфері.
— Технічне інтерв’юери були професійні та уважні до деталей, як і на HR співбесіді, це була цікава розмова в дружній атмосфері. Хочеться відзначити, що всі запитання інтерв’юера та вимоги до кандидата відповідали посаді.
— Команда і колектив. Хороші та цікаві люди. З ними кожен ваш робочий день буде продуктивним і веселим, а іноді перетворюватиметься на пригодницький фільм із веселими жартами. Також колеги завжди прийдуть на допомогу, коли це потрібно.
— Компанія сприяє професійному зростанню своїх спеціалістів і надає безлімітний доступ до Pluralsight. Також компенсуються витрати на навчання.
— Часто відбуваються різні розіграші та івенти, в яких цікаво брати участь.
— Зручний, стильний та дуже затишний офіс) Особливо сподобається фанатам наукової фантастики)

Работаю в HYS Enterprise 2.5 года.

За это время сменил несколько проектов, причем проекты мне попадались интересные просто как на подбор. С тим-лидами тоже откровенно везло. Я очень многому у них научился за это время и в техническом плане, и в плане взаимодействия с людьми.

Компания регулярно проводит разнообразные knowledge sharing мероприятия. Я и выступал на них как тот, кто делится, и присутствовал как тот, с кем делятся. ;) Очень всё на высоком уровне, всё очень интересно.

Коллеги отличные буквально все, с кем пересекался. Менеджмент исключительно адекватный. И до войны, и с ее начала мне помогали во всем, если возникала необходимость, проявляя не только разумный подход к решению проблем, но и неожиданную мной до прихода в энтерпрайз человечность.

А еще офис в Одессе прекрасный, очень скучаю по нему.

Честно долго думал, есть минусы. Не придумал. ;)

Я працюю в компанії вже третій рік. І скоро буде два повних роки як я працюю в ХІЗі під час війни. Ми працюємо над дуже цікавими і багатими на технології проєктами

+ на початку війни я відчув як компанія мене оточила турботою, компанія мобілізувалася заради своїх співробітників, хто хотів — того вивезла в іншу країну, хто хотів — на захід і допомогла з адаптацією на перший час. Я залишився, але завдяки цікавим проєктам, мій стрес був слабшим, я був весь у роботі.
+ дружній колектив як усередині команди, так і за її межами. Була велика кількість внутрішніх технічних зборів, це допомагало розвиватися. Сильні та досвідчені колеги як всередині команди, так і за її межами — і головне — можуть підказати, якщо попросити
+ компанія може бути прозорою зі своїми співробітниками в тих питаннях, у яких багато інших компаній не хотіли б брати участь
+ дуже зрозумілі позиції компанії в різних питаннях, ти як мінімум знаєш, «що, навіщо, чому»

з мінусів:
поки що їх не зрозумів, приходьте в компанію і допоможіть мені знайти їх :)

В компанії HYS Enterprise я Branding Manager, тому до мого відгуку можна ставитися упереджено, але не треба :) Я буду відвертою. HYS — це моя перша робота саме в IT-сфері, тому мене цілком логічно шокувало те як класно і як інакше тут все. Я прийшла в компанію як SMM спеціаліст з п’ятирічним досвідом у маркетингу, а через рік я стала Employer Branding Manager. Це замість тисячі слів про можливості кар’єрного розвитку. Жодну мою ініціативу не критикували, більше того, якщо можеш обгрунтувати доцільність своїх ідей, то матимеш усі засоби для їх реалізації. У мене класна команда, а також я потоваришувала з великою кількістю класних людей. Очевидно, що найголовніша цінність компанії — це люди, а люди круті. Я дуже вдячна компанії за те, що з 2014 року не використовувала російське програмне забезпечення, навіть до найдрібніших і здавалося б незначних інструментів. І дякую, що з початку повномасштабного вторгнення я відчувала себе в безпеці, адже про мене дбали, мої інтереси враховувались. З мінусів — один очевидний. Це клята росія та важкий загалом період в айтішці, який не дає можливості ввімкнутися на повну силу. Але мене надихає кількість та якість реалізованих внутрішніх проєктів, наприклад таких як система лояльності. А попереду ще багато цікавого. Рада, що є частиною цих процесів і я рекомендую працювати в HYS Enterprise :)

Я працюю в HYS Enterprise як не технічний спеціаліст.
І, зазвичай, в великих компаніях в маркетингових чи HR відділах багато бюрократії. В ХІСі такого немає, тут дуже швидкісні процеси, класна комунікація в командах і не треба сидіти чекати пів року, щоб отримати бюджет на щось, чи щоб узгодити важливе актуальне рішення.
Я пропрацювала в компанії три роки, пішла в декрет і через три роки повернулась на свою позицію, тому що, як мені здається, тут цінують і не забувають працівників, якщо вони професіонали.
Із бенефітів — є медичне страхування і внутрішня система лояльності.

Ще мені подобається, що компанія швидко реагує на події в країні, на початку минулого року була створена emergency команда, яка завжди має та висилає інструкції на випадок надзвичайних ситуацій. ХІС забезпечує український офіс всім необхідним. в холодні періоди працювали генератори, там завжди були електроенергія і вода, можна було працювати без проблем.
А ще, незважаючи на війну, в компанії намагаються робити онлайн-заходи, котрі обʼєднують контрактерів із різних куточків світу, при чому ці заходи найчастіше — благодійні.
Люблю свою роботу і свою компанію, хайлі рекоменд працювати в ХІСі.

Підтримали: Olga KhristenkoAnna Dychok

HYS Enterprise has been a fantastic company to work for. Their commitment to innovation and collaborative culture have allowed me to grow as a developer. The flexible work-life balance they offer is a huge plus. I also appreciate their emphasis on diversity and inclusion. However, during times of war, there can be disruptions and safety concerns, which is something to consider. Overall, it’s been a rewarding experience, and I look forward to continuing my journey with them

Підтримали: Olga Khristenko

За час поки я з ХІЗ (більше 2х років) я не пошкодувала, що обрала саме ХІЗ, коли була в пошуку роботи. Мої цінності і цінності компанії співпадають, що допомагає мені почувати себе комфортно і на своєму місці. Я розумію, що можу розраховувати на підтримку компанії і свого менеджера no matter what happen. Не зважаючи на повномасштабне вторгнення і регулярну російську агресію проти України, компанія активно працює над підтримкою стосунків з існуючими клієнтами, що призводить до стабільних плідних відносин і довіри до наших команд, які є в Україні, ми постійно наймаємо людей на різні посади (адмін, інженери різних рівнів, в тч без досвіду). Компанія стабільно отримує нові проєкти, що допомагає зберігати робочу силу.

Підтримали: Olga Khristenko

Давно работая в HYS могу заметить ,что как то не заметил каких то крупных недостатков в компании,так,бытовые мелочи за которые и писать то не имеет смысла.Повезло и с компанией(тут нормальные люди,с ними легко общаться))) и с командой, и с проектом.За несколько лет работы проект всё так же интересен,заказчики не дают скучать))

Підтримали: Viktor KushnirenkoOlga Khristenko

Працюю в HYS вже більше року і дуже задоволена своїм вибором! У мене є класна та весела команда. В нашій компанії працюють дуже досвідчені фахівці.
А ще ми маємо круті бенефіти — я просто в захваті від них!
В HYS ми вміємо працювати, але і відпочивати теж. Маємо безліч активностей. Особливо мені подобається радіо HYS FM, яке допомагає нам трохи розслабитись та насолодитись хорошою музикою! Також, важливо зазначити, що в HYS ми завжди раді новачкам. Сама рік тому була одним з них, і мене тепло прийняли в колектив. Приємно, що можу бути частиною цієї чудової компанії.

Підтримали: Olga KhristenkoHYS Enterprise

Работаю в HYS уже пять лет. За это время сменила несколько проектов. На всех проектах мне попадались замечательные ребята по причине того, что в HYS очень классный коллектив в принципе)
В этой компании можно рассчитывать на помощь как по работе, так и в целом. Отзывчивые, понимающие люди.
Есть возможность совершенствовать свои навыки. Постоянно организуются семинары как внутри компании, так и за ее пределами (спикеры выступают на общественных мероприятиях).
Так же в компании есть возможность изучения английского, предоставляется мед страховка сотрудникам, а еще много всяких плюшек.
В связи с войной, наша компания участвует в различных сборах, а также сама организует внутренние среди сотрудников.
Я пришла в HYS как новичок. Теперь я считаю себя профессионалом в своей отрасли. Во многом мне помогла развиться моя компания.

Підтримали: Viktor KushnirenkoOlga Khristenko

Прошло чуть больше года с момента как я попал в HYS и теперь я могу поделиться своими впечатлениями о компании.

Прежде всего хочу отметить наличие интренатуры (именно так я и вкатился в айтишечку). Взращивание молодых специалистов — это всегда риски и убытки для компании.
Меня взяли на интернатуру без малейшего опыта работы и знания каких либо фреймворков.
На техническом собеседовании чувствовалось что интервьюер хотел всячески помочь, а если я на какой-то вопрос не знал ответ — он в подробностях объяснял и рассказывал.
За 3 месяца интернатуры благодаря менторингу и присутствию на реальном проекте я освоил фреймворк до уровня, когда меня уже можно было назвать junior разработчиком.

Возможно это особенность проекта на который я попал, но за год я так и не узнал что такое «горящие дедлайны» :D
Люди в HYS добрые и отзывчивые. По началу я стеснялся обращаться за помощью, но когда увидел насколько это легко — даже появилась мысль заабьюзить эту фичу (лучше не злоупотреблять добротой коллег) ;)
Работа из офиса — просто кайф. Виды из окон 11 и 12 этажей, а так же с крыши, открываются шикарные. Тебя бесплатно кормят вкусными обедами, при чём выбор под любой желудок и мировоззрение: от жареного до grass only (типа пошутил сейчас про веганов).
На кухне всегда присутствуют свежие фрукты, печенье, орешки, вкусняшки и т.д. Кофемашина, кофе, чай — всё в комплекте. Чувствуется что компания вкладывает силы в создание комфортных условий для работы.
Система поощрения активностей HYS Rise, где вы сможете приобрести кучу различных вещей (от блокнота до айфона) за баллы (HYS coins), которые начисляются благодаря вашей активности (провести лекцию, опубликовать статью, принять участие в благотоврительности etc.).
Бесплатные курсы английского для сотрудников, медицинская страховка, стабильные пересмотры, дейоффы, возможность работать удалённо без каких либо проблем — всё это присутствует.

Підсумуємо:

Из плюсов, которые явно бросаются в глаза:
— наличие интернатуры
— система поощрения активности
— work/life balance
— курсы английского
— благотворительные ивенты
— knowledge sharing лекции внутри компании
— подарок на ДР :Ъ

Из минусов пока на ум приходит только отсутсвтие системы поощрений за выслугу лет (знаю что есть milestones 5лет и 10лет, где дарят что-то памятное), но:
1) не уверен является ли это недостатком (тут лично моё субъективное мнение)
2) возможно, in future, компания будет давать за выслугу лет HYS coins, которые можно будет потратить как душе угодно (и я таки куплю pocket book за коины :D)

Підтримали: Olga KhristenkoKristina Sinkevich

Працюю трохи більше ніж півтора роки, хочу відзначити: гідні виплати, чуйних тимлідів, які можуть підказати тобі в який бік розвиватися, цікаві онлайн і оффлайн івенти для співробітників, майстер класи для розвитку в професії (Бекенд Фронтерд, Тестування і навіть більше), затишний офіс і гарный колектив котрий завжди готовий допомогти.

Підтримали: Olga KhristenkoKristina Sinkevich

Працюю вже більше пів року. Жодного разу не шкодував що обрав саме цю компанию. Тут дуже приємний та доброзичливий колектив, багато різних активностей, починаючи з розважальних: квізи, турніри по комп’ютерним або настольним іграм; закінчуючи навчальними: семінари, мітінгі і т.д. Я починав свій кар’єрний шлях в цій компанії як інтерна, я багато в яких компаніях був інтерном, але саме тут я був здивований віддачею менторів, воні дійсно хотіли допомогти та навчити. Для тих хто любить подаруночки, то тут є Welcome box, а також подарунок на день народження. Ще дуже задоволенний роботою менеджмента, під час кризи в світі, де в усіх компаній скоротили15-20% робітників, HYS Enterprise майже нікого не звільнив.

Усім рекомендую цю сучасну інтернаціональну компанію, я впевнений ви не пошкодуєте.

Пропрацювавши більше року в компанії, а ще й захопивши період Covid та війни (і так склалося, що маю змогу поруч працювати та чути від 40 людей запити та відгуки), хочу написати такі висновки.

Щодо ---
— В Україні офіс лише один. І якщо ви в іншому місці, активності будуть, але не стільки, бо в офісі більше можливостей та спілкування.
— Немає постійних фінансових бонусів, але немає й відрахувань.
— Якщо ви працюєте перший рік як джуни або нетехнічний працывник, оплачуваних вихідних лише 10 днів (з кожним роком більше), якщо міддл чи синьор інженером = 15 і 20, але у всіх є змога брати більше за свій рахунок, + є 5 оплачуваних sick days щороку.
— Для кого важливі маленькі подарунки від компанії, тут є Welcome box та до твого Дня народження. Є програми лояльності з подарунками, але за активність. Є бонус за закриту вакансію, але якщо ти не на менеджерскій позиції.
— Коли ти новенький, то є програми Buddy, але якщо ти не в офісі, вона не дуже працює. Типу є людина до кого ти можешь звернутися з питаннями, але я не помітила, щоб твій Buddy провів тебе по усім цінностям компанії та її особливостям, відмінностям від інших, програмам бонусів та тп. Але ти можеш звернитуся до HR команди, чи уважно почитати Handbook.

Щодо +++
— Швидка, проста комунікація з менеджментом. Вирішення індивідуальних запитів різних характерів не лишається непоміченим. Підтримка на початку війни.
— При припиненні проекту завчасне повідомлення та виплати (2 місяця). Що дає якусь стабільність та довіру.
— Непогана техніка для роботи — не Apple, але достойна! Є її постійне оновлення та при будь-яких негараздах, швидка заміна або ремонт.
— Внутрішні заходи: англійська, knowledge sharing — де можна спробувати себе в якості спікера або просто почерпнути знання. Я дуже рада, що попри Covid-ні перепони, компанія все ж таки провела Новорічний корпоратив (з дотриманням усіх умов віруса — тести та щеплення), який був яскравий, цікавий та на високому рівні! Навіть щеплення з початком Covid можна було робити в офісі. Благодійні ініціативи, допомога армії, до війни якісь спортивні події, участь у конференціях.
— Одеський офіс. Тут особлива історія, бо він дійсно хороший! На сьогоднішній момент там є: масштабний генератор та Starlink інтернет, обіди (для веганів також), бомбосховище, а для звичного життя — гарний вид з вікон на всю Одесу, тераса на даху, де також можна піти працювати, десь навіть PlayStation. Але, якщо проект має змогу, то можливо працювати online зі своєї домівки.
— Наразі є тимчасовий HUB в Польщі та підтримка працівників, що мали змогу там опинитися.
— Медичне страхування працівників в Україні, яке бере на себе компанія, також в Польщі (але якщо ви в інших країнах, то його немає).
— Якщо ви Інтерн, тут є інтернатура. Чого зазвичай немає в інших.
— Є bench, але не більше 3-х місяців. І звичайно, що треба себе проявити та показати цінність як співробітник, щоб потрапити на нього.
— Є різні проекти з різними правилами, нормами, темпом, продуктами для розробки та технологіями.

Тож, компанію HYS я можу рекомендувати, ще й тому, що навколо мене є люди, які тут працюють 5-6, а може й більше років, а це про щось свідчить! Більш того тут готові до обговорення проблеми чи аргументів.

Іноді на співбесідах рекрутери ставлять питання: «Що нам потрібно зробити, щоб через рік роботи з нами, на питання про те, як тобі з нами працюється, ти сказав: „Це саме те, що я шукав, все круто!“? ». Так ось, пропрацювавши майже рік у компанії HYS Enterprise, я із впевненістю можу відповісти — все насправді круто!:) Цікава робота, чудова атмосфера, дружній колектив, комфортні умови праці, піклування про людей, стабільність та впевненість, дуууже смачні обіди та ще багато чого іншого:) Мабуть, насправді, це саме те, що я шукала) Дякую, HYS!!!

Підтримали: Kristina SinkevichAnastasia Minaieva

Працюю у HYS майже пів року. Скажу чесно, досі знаходжусь під враженням. Чудовий соціальний пакет, зарплата на хорошому рівні, класний колектив, кожний турбується один про одного. Дійсно сучасна компанія із дуже справедливим підходом. Готовий працювати тут довго та кар’єрно рости.

Працюю у HYS чуть менше року і хочу сказати, що дуже задоволена, що мені пощастило працвати у такій компанії! Ця компанія дуже піклується про кожного свого співробітника особливо у такі важкі часи. Також мені дуже подобається що у компанії багато допомагають із розвитком, ти ніколи не стоїш на місті і це дуже круто!
Гарний колектив, багато різноманітних конкурсів/мітапів щомісяця, також це все доповнюється бенефітами від компанії (хочу виділити з особливою подякою обіди в офисі))).

Работаю в компании уже больше года. Все нравится) Сначала работала в офисе (сейчас временно на удаленке). Очень крутой комфортный офис в центре города на последнем этаже, так что за окном красивая панорама и есть выход на крышу. Почти каждую неделю компания проводит развлекательные и познавательные ивенты онлайн и оффлан. Попала на очень интересный проект, что не может не радовать меня, как разработчика :)

Підтримали: Olga KhristenkoAnastasia Minaieva

Всім привіт)
Працюю в ХІЗ з травня 2021. До ХІЗ мала багато стресів на попередній роботі, будь які ініціативи не сприймались менеджментом, бо «компанія велика, важко щось змінити». Через стрес сильно схудла.
Прийшла в ХІЗ, ідеї підтримали, втілили, зараз розвиваю рекрутмент відділ, тішуся і на радощах багато їм, відгодували. Ми з Настею (HRD) прийшли до висновку, що +декілька кг означають, що мені тут добре, і це правда)
Дякую, HYS, за турботу і підтримку!

Працюю в HYS-Enterprise майже рік. Хочу відзначити дуже класний колектив, хорошу атмосферу в компанії. Компанія сприяє професійному розвитку. Для мене, як для людини, що тільки починає кар’єру в IT, дуже великим плюсом стали заняття з англійської мови, які організувала HYS. Також мені пощастило бути на проекті де гарно налагоджені всі процеси, а тому немає проблем з менеджментом, овертаймами і вигораннями. Вцілому я задоволена роботою в HYS і бенефітами компанії.

За весь час роботи в HYS Enterprise зробила висновок, що мені пощастило працювати у стабільній міжнародній компанії, що піклується і цінує працівників, і водночас надає ту кількість творчої свободи, яка працює особисто для мене.
Мені дуже близька динамічна та дружня атмосфера у компанії: зі свого досвіду хочу відзначити швидкий процес прийняття на роботу, цікаві та корисні лекції на актуальні теми. Ціную спілкування з колегами, близькими по духу людьми, професіоналами своєї справи на яких хочеться рівнятися.
Дуже вдячна моїй компанії за підтримку під час повномасштабного вторгнення — авжеж, в той непевний час було надважливо відчувати, що про тебе піклуються і не тиснуть стосовно строків і всього цього, дають видихнути.
Ще з бенефітів: курси англійської з класним викладачем, медичне страхування, гнучкий графік. Для тих, хто працює в офісі, звісно, більше всіляких плюшок, але ж у ремоута свої переваги.
Компанія надає усі можливості для саморозвитку і кар’єрного зростання.

Приєднатися до команди HYS стало для мене найкращим рішенням кінця 2021 року. Неймовірно вдячна за дружню команду, проекти та гідну оплату праці. HYS — це компанія світлих і чуйних людей, на яких можна покластися навіть у найважчий час. Компанія завжди йде назустріч співробітникам, роблячи часом більше, ніж очікується. Також компанія надає всі можливості розвитку від профільних курсів до можливості спробувати себе в ролі спікера. Можу з упевненістю сказати, що, працюючи в HYS, дійсно почуваєшся в безпеці.

Працюю в компанії чотири місяця.
Дуже сподобалось ставлення до кандидатів.
Цікавий та легкий процес рекрутингу, швидкий фідбек від рекрутера.
Дуже добрий построєний процес адаптації на проекті та в компанiї, відчувається атмосфера взаємодопомоги.
З першого дня роботи є доступ до рiзних курсiв.
Дуже порадував Welcome box та програма HYScoins, можливо отримувати ще бiльше гарного мерчу за активну дiяльнiсть))

У HYS Enterprise я працюю вже 8 місяців. Найбільш, я хочу відмітити чудовий колектив, в якому я знайшла справжніх друзів. Всі готові тобі допомогти і не покинуть у скрутну хвилину. Також я маю змогу щодня навчатися чомусь новому і ставати кращим спеціалістом. У складний для України час компанія проявила себе на найвищому рівні. У HYS почуваєшся у безпеці та повністю довіряєш компанії.

Працюю в компанії місяць, перше враження дуже хороше.
Легкий та приємний процес рекрутингу, окрема вдячність рекрутеру за комунікацію та уважність.
Наступною приємністю були люди, з якими просто та цікаво, відчувається атмосфера взаємодопомоги.
Можливості для карєрного зростання, професійні курси та курси англійської доступні з першого дня роботи.
Компанія займає чітку позицію стосовно війни з росією. Регулярні благодійні івенти та підтримка співробітників.

Привіт HYS) Найперше, що хочу сказати тут дуже крутий колектив, усі з ким спілкувалась — веселі та приємні люди) Люблю свою команду рекрутерів, з першого дня роботи я почуваюсь із ними класно! HYS це: достатньо вихідних, розвиток та нові досягнення, різні проведення мітингів, приємні подарунки, крутий графік, чудові люди і оплата приходить вчасно!) Велкам!

Днями пройшов випробувальний термін у компанії. Складно щось за 3 місяці глобально щось сказати, але ці 3 місяці пролетіли як один день. Таке почуття, що потрапив на тусу найкращих друзів, де час летить, як вітер. Тут немає такого «ооо.. ти тільки прийшов ... потрібно тебе краще впізнати». Тут з порога тобі дадуть заряд позитиву, кухоль пива (я образно. тому що вище біло про тусу) і приймуть у компанію як свого. Якось такось.. далі буде

Працюю в компанії HYS-Enterprise трохи більше року.
Співробітники компанії вразили мене в саме серце ще на етапі спілкування зі мною, як з кандидатом.
Протягом усіх етапів відбору спілкування було легким та прозорим, на усі питання я отримувала миттєві відповіді.
Тому коли довелося обирати, оффер якої компанії прийняти — сумнівів не залишилося:)
Спочатку було трохи складно працювати повністю віддалено. Але пізніше я надто до цього звикла. І навіть не знаю, як тепер заманити мене в офіс:)
Хіба що неймовірним видом із даху офісу в Одесі <3.
Із впевненістю можу сказати, що команда, якій я працюю — моя друга сім’я. Ми завжди радимося один з одним та підтримуємо один одного. Усі код-ревью проходять не «для галочки».
Ми дійсно намагаємо обговорити всі пункти та покращити кодову базу:)
Завдяки можливості співпраці з іноземним замовником я отримала гарний шанс імпрувнути мій інгліш:)
Також оплата праці завжди приходить вчасно і дей оффів вистачає для повного щастя:)
P.S.: Люблю тебе, HYS-Enterprise <3

Первое и главное, что вы поймёте о HYS Enterprise, это то, что атмосфера в компании максимально приятная. Вот действительно, это ощущение появится с первого интервью и сохранится до последнего. Люди, команды и хорошие отношения в них — это одна из основных ценностей компании.
Из других плюсов, не менее важных: интересные задачи, возможности для роста и развития внутри компании, вклад, который компания делает в образование команд. Есть возможность выбрать место работы: удаленно или из офиса с невероятным видом на центр города.
Попасть в HYS Enterprise = оказаться в компании прекрасных людей, получить отличные возможности, расти и развиваться в комфортном темпе.

В семье HYS Enterprise я прожил почти 3 крутых года.
Компания предлагает удобные и комфортные условия для работы из офиса или дома, дружный коллектив, большое коллечество корпоративных ивентов.
Офисы. Я рабтал только в одном из офисов. Open-space, отличное оборудование, комфортный микроклимат, вкусные обеды, крутая организация досуга.
Команда. Огромное значение имеет команда, в которой ты находишься. Все время я был частью одной команды. В команде всегда был дружный коллектив и всегда ощущалась поддержка.
Проект. Очень рад тому, что на проекте было постоянное общение с заказчиком, это очень подтянуло мой English. Здорово, что уходя с проекта мне не стыдно за то, что я сделал, и круто, что заказчики стали моими друзями.
Досуг. При желании можно посещать огромное количество ивенов, митапов, тренингов. Из досуга мне больше всего запомнятся динамичный настольный теннис, эмоциональный настольный футбол, атмосферные корпоративы и регулярные веселые QUIZ-ы.
Итоги. Получил тонны опыта, море положительных эмоций, +10 друзей и +200 знакомых, окрылён для дальнейшего развития.
P.S. Приятно, что получилось легко влиться в HYS-family, прожить достойно в ее составе продолжительное время, и так же легко и красиво пойти дальше... Thanks for Help to be Succeed.

Підтримали: Anna DychokAnastasia Minaieva

Почти 3 года проработал в компании. Все отлично. Самый большой плюс этой компании — люди. Всегда есть с кем поговорить на разные темы. Очень радует современный офис в центре Одессы с прикольным интерьером на обоих этажах и крыше.
Хотелось бы побольше тренингов и подобного рода профессиональных мероприятий.

Підтримали: Andrey SemenovAnastasia Minaieva

Хотела бы написать свой отзыв о компании HYS Enterprise, в которой я работаю QA уже 2 года. Это моя первая компания, в которую я попала еще интерном. Очень приятно осознавать, что в тебя поверили и приняли в IT-семью без практического опыта работы. Изначально моя интернатура была оговорена на период 3 месяца, однако спустя 2 месяца меня уже приняли на Junior QA позицию.
Для работы в компании требуется знание английского языка, т.к. обсуждение проекта и текущих задач с заказчиком, ведение всей документаци и всего проекта происходит непосредственно на английском языке. С учетом этого за время работы я смогла подтянуть свой английский до вполне достойного уровня. Чему очень рада, поскольку есть возможность даже в этом развиваться и двигаться дальше.
На данный момент я работаю уже во втором проекте данной компании. Проекты интересны, как сами по себе, так и с точки зрения профессионального развития теоретических знаний и практических навыков QA. При этом более профессиональные коллеги (как QAs, так и developers) с готовностью готовы подсказать и помочь в изучении и овладении новыми знаниями и навыками. Очень здорово работать, развиваться и при этом ощущать реальную поддержку своей команды.
Отдельно хочу отметить адекватный и достойный management компании , а также очень позитивную, комфортную и доброжелательную атмосферу внутри всего коллектива. Работа в такой обстановке для меня имеет огромное значение.
Оплата в компании на достойном уровне. Компания во всех планах адекватно регирует на профессиональное развитие и рост сотрудников.
Если говорить об условиях работы — это безусловно красивый и комфортный офис в центре с «таки шикарным видом на Одессу :)», вкусный обед и все-все «плюшки». Компания заботится и об интересном внерабочем досуге коллективаю. Организовываются различный спортивные, интеллектуальные, развлекательные мероприятия. Компания активно принимает участие в различніх благотворительніх проетах.
Удобный график и режим работы предоставляет возможность выбора варианта работы из офиса или из дома.
Обожаю тебя HYS :)

Notice period is 2 months. Это значит, что после уведомления об увольнении вам надо будет отработать до двух месяцев (в зависимости от занятости на проекте). В остальном всё аналогично другим аутсорс-компаниям + бесплатные обеды и печеньки. Большим плюсом для меня являлось личное общение на английском с кастомерами.

Обязательно уточните про оплачиваемые нерабочие дни у HR, вас может неприятно это удивить.

Підтримали: Taras DzivikYevhen PyvovarovCon Tis