HS-Soft

Київ, Одеса, Херсон

Мав не приємний досвід спілкування з цією компанією ще в далекому 21-му році, на прикінці року. Почалось все з спілкування з рекрутеркою Мариною, отримав тестове, виконав його, потім пройшов технічну співбесіду (нажаль ім’я спеціаліста не пам’ятаю який проводив) і в самому кінці пройшов інтерв’ю англійскою мовою з засновником компанії Хайнером, після котрого за добу сам Хайнер мені зателефонував і надав мені усний оффер, але сказав що перший робочий день буде через місяць. Я, знаючи що в Ай Ті сфері прийнято дотримуватись свого слова (наївність + говорили товариши що в Ай Ті не зустрічали пустословів, тим більше враховуючи що компанія себе позиціонувала серйозною), не став просити письмового преоффера чи щось подібне. Через місяць, коли настав день першого робочого дня від мене почали в тупу морозитись, дзвонив бухгалтеру контакт якого мені дали раніш (здається Регіна), вона направила до Марини рекрутера, та в свою чергу сказала, що як Хайнер мені оффер дав то до нього і звертатися, Хайнеру писав/дзвонив, він взагалі ні як не відреагував... По ітогу втрата місяця часу на пошук роботи + там вже час прийшов до свят Нового Року і тому спад активності найму і втрата ще більшої кількості часу. Мораль басні: не будьте наївні як я і як маєте преоффер то документуйте його якимось фізичнім чином з певними відповідальностями сторін або не гайте часу і шукайте далі...

На жаль, доступ до акаунту був довгий час втрачений. Але з часу минулих відгуків змінилось багато чого.
Компанія HS-Soft розглядає кандидатів на роботу в залежності від їх досвіду та відповідності вимог до вакансії. Розгляд резюме регламентовано внутрішньою процедурою HR-процесу. Усі кандидати, що надсилають резюме, отримують відповідь на їх звернення, яке б рішення компанія не прийняла.
Ми цінуємо зацікавленість кандидатів працювати для HS-Soft і чекаємо Вас в нашій команді.

З повагою, HS-Soft

Підтримали: Mauro Di Leo

Отправил резюме на вакансию Data Scientist.
Через пару дней на почту пришло техническое задание, которое нужно было сделать за 2 дня. То есть без обсуждения ЗП и прочих условий, сразу нужно делать задание. Ну ок. Спустя сутки отправил им выполненное задание. Все пункты задания решил.
Неделю никакого фидбека. Я написал на почту, с которой пришло тех. задание — тишина. Еще через пару дней написал на LinkedIn HRа. На почту пришел ответ — что они все еще проверяют мое тех. задание и в ближайшее время будет фидбек.

Спустя 3 дня, пришло письмо о том, что у них есть заявки с лучшим резюме чем у меня, поэтому они вынуждены мне отказать.

То есть, они тех. задание дают всем подряд, и только после того, как ты пришлешь уже выполненное задание и потратишь на него кучу времени, они посмотрят на твое резюме. И даже если ты сделал тех.задание, тебе просто придет отказ с абстрактной причиной без упоминания твоих результатов в тестовом задании.

Удачи!

Классика Hr искусства.. Вести переписку, а потом упасть на мороз. Не отвечать на сообщения. К счастью такое встречается все реже, но видно в этой компании «традиционный» подход

Підтримали: Mauro Di LeoAlexander Shyshkov

Оставлю свой отзыв в виде риторического вопроса. На сайте компании указано:
«Hyperstardev — это современная украинская IT-компания с швейцарским качеством.
...
Если вы креативны и амбициозны, никогда не прекращаете учиться, не боитесь сложных задач, хотите сделать карьеру в разработке программного обеспечения, добро пожаловать в нашу дружную команду!»

Так вот собственно сам вопрос, это в Швейцарии что-ли дискриминация по возрастному принципу норма при поиске персонала или это уже отличительная черта «современной украинской IT-компании» ?
Мало того, что отсеивания сугубо по возрасту это ничто иное как дискриминация, так у кого-то еще хватило мозгов писать это прямо в вакансиях..

Підтримали: Mauro Di Leo