Всім привіт!
Працюючи в компанії Hygge Software з середини 2022 року, я отримав неймовірну можливість розвивати свої професійні навички та розширювати горизонти у різних сферах діяльності. Від компанії я отримав не тільки підтримку, але й стимул до креативності та самостійного прийняття рішень.
Моя робота у компанії охопила проекти в різних секторах, включаючи освіту, логістику, розваги та подорожі. Бути частиною як аутсорс, так і аутстаф проектів, надає мені можливість впроваджувати нові процеси, будувати ефективні команди та застосовувати передові практики у власній роботі.
Hygge Software не лише надає платформу для професійного зростання, але й створює сприятливу атмосферу для творчості та ініціативи. Відкритість до інновацій та гнучкість у робочих методах дозволяють кожному працівнику реалізувати свій потенціал та приносити користь у проектах.
Я вдячний Hygge Software за можливість бути частиною цієї команди та за впевненість у тому, що мій внесок оцінюється та цінується. Рекомендую цю компанію як місце, де професійний розвиток поєднується з приємною атмосферою та можливістю реалізації власних ідей!

Я розпочала писати свою історію в IT в інтературі для лідогенераторів, яку влаштувала HyggeSoft абсолютно безкоштовно. Після навчання в інтернатурі був шанс потрапити на роботу до цієї компанії. І я отримала цей шанс! Так я стала частиною IT спільноти і найголовніше частиною великої спільноти однодумців Hygge Software) З першої хвилини я відчувала підтримку колег та доброзичливість в усьому! Важливо розуміти, що в компанії зовсім відсутній мікроменеджемент, вся команда орієнтована на результат. Спілкування з керівниками проходить на рівних, завжди вітаються твої зауваження та ідеї. Крім того, дуже цінним для мене є безперервне навчання, яке я отримую від більш досвідченних колег. Якщо Ви орієнтовані на результат та постійний розвиток в компанії менторів та однодумців, то Ви знайшли свою компанію!

Підтримали: Ksenia Dziuba

Я маю велике задоволення працювати в цій IT компанії і хотів би поділитися своїми враженнями від свого досвіду роботи тут.
Перше, що вразило мене — це професіоналізм та високий рівень компетентності кожного працівника. Кожен не лише допомагають один одному, але також створюють сприятливу атмосферу для розвитку та вдосконалення навичок. Це допомагає кожному працівнику розвиватися як професіоналу.
Крім того, тут вдалося створити інноваційну робочу атмосферу, де ідеї та креативність насправді цінуються. Це надає можливість працювати над захоплюючими проєктами та вносити вагому цінність у світ технологій.
Я також вдячний компанії за підтримку розвитку та навчання. Компанія надає можливості для постійного вдосконалення навичок та здобуття нових знань. Я відчуваю себе частиною команди, яка завжди прагне рости та розвиватися.
Загалом, ця IT компанія — місце, де працювати дійсно приємно. Я пишаюся тим, що можу бути частиною цієї команди і співпрацювати з такими талановитими та відданими колегами.

Працюю в компанії вже 4 роки від самого її початку. Працюю React розробником.
Дуже подобається своя неповторна атмосфера в компанії. Всі в колективі дружні, веселі, професійні. Завжди допоможуть один одному. Комунікація на найвищому рівні. Це колектив — в якому можна підзарядитися та морально відпочити.
Крутезне керівництво Hygge Software. Спілкуємося як з друзями, можна обговорити будь-яке питання, завжди підтримують, мотивують та дбають про своїх співробітників.
Hygge Software — це місце куди завжди хочется приходити. Це робота яка завжди приносить тільки позитивні емоції. Це місце, для розвитку та досягненя своєї мети. Це як друга сім’я.
Рекомендую Hygge Software.

Хотів би поділитися своїм досвідом співпраці з компанію Hygge Software.
З моменту, коли приєднався до команди, я був прийнятий з відкритими руками і отримав чудову підтримку від керівництва і колег.

Надзвичайно вражає те, як компанія Hygge Software вкладає зусилля в розбудову відмінного робочого середовища та продовжує зростати, навіть у воєнний час. Цінність, яку вони надають кожному співробітнику, дійсно заохочує розвиток та самореалізацію. Я завжди відчуваю підтримку і мотивацію, що дозволяє мені розкрити свій потенціал та досягти нових вершин у своїй кар’єрі.

Також дуже мотивує бачити як за останній рік внутрішні процеси змінилися у кращий бік. Наразі на етапі отримання ISO сертифіката. Це домопоже заводити ще більше якісних та цікавих проєктів.

Досі в захваті, що немає зайвої бюрократії та у колективу гарне почуття гумору. Це зараз дійсно дуже потрібно.

Я б без сумніву рекомендував компанію Hygge Software всім, хто прагне досягнути професійного зростання, роботи в приємній атмосфері та бути частиною інноваційного колективу.

Підтримали: Mariia SyvenkoОлександр

Всем привет!
Хочу поделиться своими впечатлениями работы в Hygge Software.

В компании больше года, на позиции QA. Прежде всего хотел выделить — это команду и отношение внутри компании — дружеский, позитивный, всегда помогут, подскажут, направят, дадут дельный совет, поделятся опытом. На работу, как на праздник.

Коллектив — бомба, все на своих местах, профи своего дела, знают что делают, чего хотят добиться и всегда помогут в сложной ситуации. Отличная коммуникация и обратная связь.

Проекты — интересные, разнообразные, иногда сложные, но дающие неоценимый опыт.

Руководство — без лишних слов, люди с большой буквы!

Hygge Software — это вторая семья, где тебя понимают, поощряют, дают внедрять свои идеи в жизнь и параллельно ты развиваешься, как специалист.

Рекомендую Hygge Software и желаю всем стать частью команды!

Підтримали: Ksenia Dziuba

Я, на жаль, не працівник цієї компанії, але мала нагоду потрапити на співбесіду — і враження найпозитивніші! Я б навіть сказала, що то був — мовою маркетологів — «вау ефект». Мабуть, це перший випадок, коли від інтерв’ю піднімався настрій.
Підтримка на кожному етапі, легко перейшли на «ти», дуже швидко надали фідбек.
Я дуже вдячна!

Я працюю в Hygge Software більше двох років! Один з найбільших плюсів роботи в компанії — це дружелюбний та професійний колектив. Кожен співробітник відчуває, що його робота дуже важлива для компанії, а його зусилля завжди цінуються.

Крім того, керівництво Hygge Software завжди підтримує своїх співробітників та дбає про їхній комфорт на роботі. Компанія пропонує різноманітні переваги, такі як гнучкий робочий графік, спеціальні бонуси за досягнення поставлених цілей та багато іншого.

В цілому, я можу сказати, що Hygge Software — це прекрасне місце для розвитку кар’єри в галузі IT, де ви можете отримати великий досвід та працювати з дуже талановитими та відкритими людьми. З радістю рекомендую Hygge Software як місце, де ви можете розвиватися та досягати своїх цілей!

Компанія Hygge Software сором’язливо замовчує тут на DOU, що вона давно вже має офіс у Белграді. Про наявність такого офісу до речі згадує його співробітниця у попередньому відгуку.
І це при тому, що Сербія ще з 2014 року — європейська країна з найбільш антиукраїнською та українофобською позицією. Це особливо чітко виявилося після 24 лютого 2022 року.
І тримати офіс у такій країні мені особисто не зрозуміло. Рекрутер на співбесіді на моє закономірне запитання відповіла щось незрозуміле: «всі серби добрі люди».
Тому рекомендувати цю компанію не можу.

Підтримали: Владислав Сумський

Дякую за ваш відгук. Бо це досить поширене питання від наших кандидатів. У компанії був офіс у Белграді, який був зачинений на початку осені 2021 року. Тому ніякого замовчування зі сторони компанії немає, інформацію на DOU буда змінена ще у 2021 році.
Хочемо підкреслити, що позиція політичного керівництва у Сербії не дорівнює позиції усіх її громадян. Вірогідно про це казав рекрутер на співбесіді. Як і про те, що офіс був зачинений.
Ми не співпрацюємо з громадянами Росії та Білорусі, у цьому питанні досить категоричні.
Рекомендувати компанію або навпаки, за співпрацю з європейським ринком досить суб’єктивно.
У свою чергу рекомендуємо звернути увагу на покращення своїх hard and soft skills при пошуку роботи, а не на обговорення політичного стану Сербії на співбесіді.

I have been working at Hygge Software for more than a year from our Serbian branch office. I am in daily communication with my colleagues from other Hygge offices and I can confirm that kind and helpful people are the core of this healthy and transparent culture. The same thing I can say for C-level management. They are actively involved in the company’s life and ready to listen to and support your ideas. What I value the most at Hygge is sincere and constructive feedback, which helps you to develop further in your profession.

Нуу что сказать — пишу коммент от себя и по честному! Работаю в компании полгода, команда очень отличная — тут 100 процентов! , процессы — хорошо поставлены и с ними удобно взаимодействовать, Впринципе любые инициативы — поощряются даже если они не нужны) ! По развитию — тут уже от разработчика зависит — проэкты есть и интересные, бери не хочу) Руководство более чем адекватное — всегда участвует в жизни компании и с ними легко и удобно можно обсудить любой вопрос

Всем привет!
Уже почти год вместе с Hygge. Работаю на позиции Lead generation manager. Ответственный подход к поставлению задач, хороший, опытный ментор и приятная, дружелюбная атмосфера помогли и помогают мне развиваться.
Коллектив отзывчивый и ребята всегда готовы помочь с любым вопросом, поделиться своим опытом.
Сложные и интересные задачи, которые ежедневно бросают вызов, а так же интересные проекты, общение и работа с людьми со всего мира. Вот что я нашел в Hygge.
Если вы ищете то же, что и я — не стесняйтесь писать Тане, она проконсультирует вас по всем открытым вакансиям)

В компании работаю недавно, это мое первое место работы в данной сфере. Я очень рада, что начинаю свой путь именно с этой командой.
Ребята действительно увлечены своей работой и это очень сильно вдохновляет и вызывает желание двигаться вперед.
Впервые в жизни на работу хочется идти ))))))

Вакансії Hygge Software