Відгуки про компанію HRREX-Int

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

HRREX чудово допомогли мені і компанії у закритті дуже гарячої вакансії. Залишились тільки приємні відчуття професійності і індивідуального підходу до потреб клієнта. Основною особливістю компанії побачив розуміння усіх обставин і злагоджену роботу усіх учасників процесу пошуків і найму. Успішно закрив одну вакансію і зараз разом працюємо над іншими. Із задоволенням продовжую співпрацю, оскільки відчуваю себе учасником всіх процесів і отримую потік класних людей у свою компанію, користуючись досвідом професіоналів.

Вдячний HRREX за чудовий сервіс. Бажаю успіхів і побільше задоволених клієнтів

Володимир
CEO at CodeLions

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.