З Howly вже майже 2 роки і можу впевнено сказати, що це місце де досвідчений спеціаліст може отримати достатній рівень свободи та ресурсів, щоб досягти максимального результату, а початківець — швидко навчитись та вирости поруч з командою професіоналів.
Команда крута та впевнено рухаєтсья до цілей квартал за кварталом, долаючи дуже різноманітні виклики, що сильно драйвить та заряджає.

Працюю в Howly уже близько 5 місяців і неймовірно радий що зміг потрапити в таку сильну та професіональну команду!
Компанія максимально зацікавлена в особистому зростанні співробітника та всіляко допомогає з цим. Процес онбордингу був максимально якісним і кожен член команди доклав максимум зусиль.
Матеріальне забезпечення на вищому рівні : від всієї необхідної техніки до щоденних обідів і сніданків!

Доєдналась до команди Howly місяць тому.
Дуже приємно здивував процес найму. Дуже швидкий фідбек і приємна комунікація на всіх етапах співбесід. Відчувалось як інтервьюер реально хоче дізнатися тебе краще а не задає стандартні запитання.

Процес онбордингу теж проходив надзвичайно комфортно) Усі готові допомагати з будь якими питаннями.
Одна з цінностей компанії — це культура фідбеку і це дуже круто) Люди готові давати і просити відвертий зворотній звязок що дозволяє лишатися on the same page з тим як і куди ми рухаємось.

Виглядає як тут є все необхідне для комфортної роботи і професійного зростання)
Безмежно рада що стала чaстиною Howly

Підтримали: Oleksandra Hospod

Працюю в Howly близько 3х місяців. Приємно здивований що у нас є «бірюзові» компанії з такими талановитими людьми.
Щодо професійного зросту:
Компанія ставить амбітні, але досяжні цілі. Надає об’єднане ком’юніті IT спеціалістів для обміну досвідом, має власні школи та курси для підвищення кваліфікації, оплачує сторонні освітні програми.
По особистим відчуттям, наче навчаюсь в американський бізнес школі де отримую комплексне розуміння по створенню, масштабуванню та управлінню компанії.

Забезпечення працівників на рівні, все що необхідно, від техніки до «пледиків».

Тож, якщо маєте бажання зростати, вчитися та будувати великий бізнес — вам до Howly)

Підтримали: Oleksandra Hospod

доєдналась до тіми вже як рік. Настільки насичений був цей рік різними подіями, відчула як виросла професійно як HR, й оскільки, коли шукала, після останнього досвіду, місце, де зможу реалізовувати всі знання та, власне, навчатись новому — Howly для мене стало скарбом) Максимально повезло з менеджеркою, котра пропагує по команді свободу дій, котрі приносять результат.
шукала челенджові цілі — знайшла. шукала потужний менеджемент — знайшла. шукала підтримку у розвитку — знайшла.
з мінусів..точкові речі, котрі фіксяться одразу, оскільки культура фідбеку — одна з цінностей.
допомогають мені закривати збори дя військових, не проти моїх собань в офісі. Планую рости тут професійно — впевнена підсупортять з цим.

Підтримали: Oleksandra Hospod

Працюю в Howly трохи більше місяця, можу з впевненістю сказати, що тут працюють круті люди, дуже гарне відношення до працівників, цікаві задачі та крута атмосфера, можу з впевненністю радити цю компанію іншим

Підтримали: Oleksandra Hospod

Я з Howly з Лютого 2022, можна сказати втрибнув в останній потяг,перед важкими часами в Україні. Та це буде не правдою, так як проект Howly не тільки крутезно зріс в 2022, а й посилив найм і ми не плануємо зупинятись.

Всі хаулери круті, а кор команда неймовірно прокачані, сеніорні люди, як хардово так і софтово.

У Howly я працюю рік і щодня розумію наскільки це крута та сеньйорна команда. Всі хаулери — це професіонали своєї справи, які завжди готові поділитись досвідом. Атмоферу в Howly можна описати такими тезами:
— безумовна довіра та підтримка
— нескінченний розвиток
— простір для карʼєрного зросту
— мега круті та цікаві задачі
— піклування про своїх людей (а ще можливість поговорити з корпоративним психологом, що досить актуально у наш час)
— соціальна відповідальність бізнесу та допомога ЗСУ, за що окрема подяка 💙💛

Якщо ви розглядаєте перспективу роботи в Howly — я від усього серця рекомендую цю компанію!

Дякую долі за те, що після скорочення влітку 2022-го року, я приєднався до команди Howly. Це мій не перший досвід роботи у стартапі, тож маю з чим порівнювати, при складанні причин, чому вам НЕОБХІДНО приєднатися до цієї компанії.

Отже:
— Команда досідченних суперспеціалістів ІТ галузі, які вміють будувати круту продуктову компанію, та оточувати себе такою ж високоефективною командою
— Активна зацікавленність в твоєму розвитку як різнопланового досвдченого ІТ спеціаліста.
— Високодинамічний розвиток продукту, який за собою несе велику кількість викликів для усієї команди
— Справедлива оцінка твоєї роботи та згідня заробітня плата

Тому я щиро дякую за можливість працювати у Howly, та не менш щиро рекомундую вам цю компанію!

Працювала з Howly з літа 2021 року як фрілансер, а навесні 2022 доєдналася на фултайм. Дуже радію можливості працювати в драйвовій атмосфері стартапу з дійсно крутими професіоналами та класною культурою.
Ціную Howly за можливість втілювати в життя різні ідеї, тестувати, експериментувати та активно розвивати свій домен.
І дуже круто, що тут піклуються про безпеку співробітників та активно підтримують ЗСУ. 💛💙

Працюю в Howly вже більше року і можу сказати точно, це компанія мріїї) Команда, умови, все топ) Все дуже динамічно та цікаво, Howly то любов ❤️

Менше півроку назад приєдналась до команди Howly і не можу натішитись цьому!
Це можливість працювати в скілованій амбітній команді з дружньою комунікацію всередині, величезний пакет плюшок, чудовий офіс на Подолі і, що головне, швидкий професійний розвиток. Сам стартап дуже динамічний, скучно ніколи не буває! 🔥

Опираючись на свій досвід роботи в Howly (6 місяців), без сумніву рекомендую компанію. Компанія підійде тим, хто прагне до особистого зростання, реалізації ідей та можливості працювати з амбітними, націленими на результат професіоналами.

Фантастична команда Howly: відкрита, амбіційна, драйвова та неймовірно розумна! Тут кожен зможе розкрити свої таланти, швидко вирости та стати причетним до побудови крутої компанії 💙

Howly — це перший мій досвід роботи в IT-сфері. З цієї причини я не маю змоги порівнювати дану компанію з іншими гравцями IT-галузі. Але я можу описати свої почуття та загальні думки. За шість місяців роботи в Howly я все частіше переконуюсь в тому, як мені пощастило сюди потрапити. В компанії розуміють, що її розвиток залежить в першу чергу від працівників і одразу шукають людей, які готові викладатися і стрімко розвиватися. Натомість всі працівники отримують величезний кредит піклування (хтось називає це плюшки). Це і переміщення працівників у разі небезпеки в інші міста, і безплатні обіди/сніданки/снеки/напої, і допомога у розв’язанні побутових проблем, і відшкодування різноманітних освітніх/мовних курсів, і видача топової техніки для роботи. Загалом, коли я думаю скільки для мене робить компанія, то не викладатись на повну мені просто не дозволяє совість.

Працюю в Howly вже 5 місяців, і з першого дня відчуваю драйв та вмотивованість кожного з команди. Дуже круто працювати з правжніми професіоналами, які реально зацікавлені в продукті, ставлять перед собою високу планку, і в яких є чому повчитися. В команді приємна атмосфера, співробітників реально цінують в компанії, що відчувається і в рівні зп, і в тому, як компанія реагує на складнощі сучасних реалій, і в банальних плюшках в офісі :)

Приєдналась до потужної команди Howly у вересні 2022 і не можу перестати цьому радіти. По-перше, круто, що в умовах повномасштабної війни та нестабільності, компанія не лише продовжує активно наймати в Україні, а ще й шукає не просто співробітників, а справжніх суперстарів, які підсилюють Howly професійною експертизою та своїм драйвом. І це дуже відчувається у команді. По-друге, я в приємному шоці від челленджів і амбітних цілей та всебічної підтримки і від колег, і від сильного менеджменту. По-третє, маючи значний досвід роботи у корпоративному секторі, можу з впевненістю сказати, що настільки багато відкритості та готовності прийти на допомогу й такі хороші умови роботи знайти вкрай важко. А в Howly все це є. А ще ми дуже любимо та допомагаємо ЗСУ і люто ненавидимо русню разом :) Недоліків за три місяці роботи я не побачила. P.S. У Howly офіс такий, що сюди дуже важко не хотіти ходити, та ще й pet-friendly (регулярні обіймашки з собачками гарантовані). Під час тривог можна попрацювати і відпочити в теплому укритті з інтернетом та смачнюшками.

Howly — це проєкт SocialTech, SocialTech належить структурі компаній Genesis, Genesis входить в Дія.City, рекомендую почитати про найм в Genesis.

Проект — крутий, дуже радий що потрапив в нього в лютому 2022.

Работаю тут уже пол года и очень рада что судьба свела меня с этой компанией.

Из плюсов могу выделить:
— очень сильные коллеги, которые всегда готовы помочь и мотивировать к подвигам
— отличное отношение к сотрудникам, это проявляется в условиях труда так как есть все чтобы ты работал и не отвлекался на какие-то банальные вещи, и в том, что в случае как-либо личных проблем всегда идут на встречу.
— хорошие зп, здесь корректно оценивают специалистов, не занижая выплаты для экономии
— офис в центре — любители прогулок это заценят
— хорошая техника
— за выходные я успеваю по всем соскучиться (то самое чувство, когда выходных много и хочется поскорее работать)
— ну и вкусняшки разные это уже менее приоритетно, но тоже круто

Из минусов:
— здесь нет минусов