4 відгуки

Приєдналась до потужної команди Howly у вересні 2022 і не можу перестати цьому радіти. По-перше, круто, що в умовах повномасштабної війни та нестабільності, компанія не лише продовжує активно наймати в Україні, а ще й шукає не просто співробітників, а справжніх суперстарів, які підсилюють Howly професійною експертизою та своїм драйвом. І це дуже відчувається у команді. По-друге, я в приємному шоці від челленджів і амбітних цілей та всебічної підтримки і від колег, і від сильного менеджменту. По-третє, маючи значний досвід роботи у корпоративному секторі, можу з впевненістю сказати, що настільки багато відкритості та готовності прийти на допомогу й такі хороші умови роботи знайти вкрай важко. А в Howly все це є. А ще ми дуже любимо та допомагаємо ЗСУ і люто ненавидимо русню разом :) Недоліків за три місяці роботи я не побачила. P.S. У Howly офіс такий, що сюди дуже важко не хотіти ходити, та ще й pet-friendly (регулярні обіймашки з собачками гарантовані). Під час тривог можна попрацювати і відпочити в теплому укритті з інтернетом та смачнюшками.

Howly — це проєкт SocialTech, SocialTech належить структурі компаній Genesis, Genesis входить в Дія.City, рекомендую почитати про найм в Genesis.

Проект — крутий, дуже радий що потрапив в нього в лютому 2022.

Работаю тут уже пол года и очень рада что судьба свела меня с этой компанией.

Из плюсов могу выделить:
— очень сильные коллеги, которые всегда готовы помочь и мотивировать к подвигам
— отличное отношение к сотрудникам, это проявляется в условиях труда так как есть все чтобы ты работал и не отвлекался на какие-то банальные вещи, и в том, что в случае как-либо личных проблем всегда идут на встречу.
— хорошие зп, здесь корректно оценивают специалистов, не занижая выплаты для экономии
— офис в центре — любители прогулок это заценят
— хорошая техника
— за выходные я успеваю по всем соскучиться (то самое чувство, когда выходных много и хочется поскорее работать)
— ну и вкусняшки разные это уже менее приоритетно, но тоже круто

Из минусов:
— здесь нет минусов