Homsters

Київ, Алмати (Казахстан)

13 травня 2022 17:49

Eugene, Senior React JS в SoftConstruct Ukraine

Однозначно рекомендую компанію Homsters до співпраці!
Працював на жаль не довго, через особисті причини. Але за цей короткий час оцінив відношення компанії та команди, зрозумів що це справді тепла та сімейна атмосфера у команді, де роблять все щоб процеси виконувались вчасно, а працювати було комфортно. Напевно єдина компанія з якою я працював, де є SCRUM з усіма його плюсами (а не тільки дошка тасків).

Плюси:
— HR Яна Воронова (вона як ваш адвокат у суді, все підкаже, допоможе, відстоюватиме інтереси, допоможе адаптуватись і т.п.).
— Своєчасна оплата згідно побажань (виплату отримав день в день, не зважаючи, що війна тільки-но почалась)
— Медстрахівка після випробовувального
— А ще багато цікавих плюшок і тімбілдінг)
— Крутий PM та CEO, в цих людей можна набратись досвіду та вирости як особистість.

Ну і куди ж без суб‘єктивних мінусів:
— Занадто багато мітів, на який обов‘язково присутня уся команда. Стендапи, які можна було б замінити на письмові, або ж відстежувати в (Jira, etc ) прогрес завдань.
— Чисто на мою думку, в команді мало б бути 2 тімліда, один по фронтенду, а інший — бекенд.
Бо дивно, що рішення «як краще» проектувати клієнтський інтерфейс та верстку приймає бекенд з досвідом .NET

Підтримали:  Yana Voronova