1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Всім привіт! Хочу поділитись враженями, мабуть трохи із смаком ностальгії)) Працювала в компанії Home Games в 2021 році, на посаді 3д аніматор. Нажаль це були часи віддаленної роботи, але компанія робила все можливе і не можливе, щоб підтримати своїх працівників.. від спільних онлайн ігор до просто МАСИ подарунків!!! Я досі ходжу з вашими рюкзаками з написоми Home Games і Playrix, і часи APPLE Watch ще досі працюють))) А що мене найбільше вразило, це те, що через пів року після мого звільнення, мене "видзвонили"(я виїхала закордон і змінила номер на місцевий, а деякі контакти було втрачено))) писали по всім меседжерам, щоб запитати чи всі подарунки я отримала і все до мене доїхало))) Я була просто вражена!!!)) Що стосується робочого процесу, то він побудований теж комфортно. Часу на виконання таски більш ніж достатньо, ТЗ зрозуміле. Робочий просес налаштований добре)) Класна компанія рекомендую! Дякую за співпрацю))

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.