19 липня 2023 20:20
Пропрацював у компанії близько 3х років, за цей час не зіткнувся з жодною проблемою. Хороший медежмент, правильний розподіл навантаження та цікаві проекти. Менеджменет ніколи не заплющує очі на незручності розробників і всяко намагається допомогти вирішити ситуацію, що склалася. Плюс до всього гарний набір плюшок та чудовий колектив.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.