1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Дуже дивний підхід у Kristina Kirchiy до процесу рекрутингу, 02.02 мені відповіли з дуже детальним описом вакансії, що беззаперечно є плюс, включаючи опис етапів інтервʼю та пропозицію продовжити, якщо мене все влаштовує. Я відповів у той же день — і тиша. Тиша і до сьогодні. Я вже думав що щось погане сталося, перепитував через декілька днів, війна все ж таки, але побачив нові пости на джинні за 09.02. Судячи з монітору активності рекрутера («Активність: 4 дні тому») людина просто заходить, закидує вакансії, відповідає кому встигне і зникає.

Підтримали: Grygorii N

Апдейт — вийшли на звʼязок, все ок, якийсь дивний баг в джинні, рекрутер все детально пояснила, інцидент можна вважати вичерпаним

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Hive Ltd