6 лютого 2024 17:59
Я працювала у компанії протягом 5ти років, а для мене важливо де і з ким я працюю! Наразі мій шлях у CodeSpace завершився, проте залишились приємні спогади, крутий досвід та приємні знайомства.
Ми не завершили співпрацю на сумній ноті, завжди буду рада спілкуватись із менеджерами і колишніми колегами, залишились у гарних стосунках.
Компанія надає можливості та мотивацію розвиватись, втілювати різні ідеї та досягати висот разом із компанією. Якість послуг у CodeSpace на вищому рівні, це завжди стимулювало бути краще. Я можливості обміну досвідом із колегами, адекватний менеджмент та можливість керувати своїм заробітком.
Дякую за чудовий шлях разом!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.