1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

На сайті www.hiringanddealing.com відсутня юридична інформація про компанію «Hiring and Dealing» (копія в web.archive.org).

Згідно whois.com дата реєстрації сайту 1 квітня 2020 року.

Найстарішій публікації, яку знайшов у LinkedIn-профілі компанії Hiring and Dealing, 10 місяців (копія в web.archive.org).

Очікую посилання на профілі компанії «Hiring and Dealing» на сайтах opendatabot.ua або youcontrol.com.ua

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.