Hirey.io

до 20 спеціалістів
Київ

Я працювала у Hirey на протязі пів року, на посаді дизайн рекрутера. Хочу сказати, що це найкращій рекрутмент досвід, який в мене був! :) Дякуючи Кристині, та чудовій і теплій команді. Ми працювали з дуже крутими клієнтами, та всі вакансії були гідні того, щоб їх пропонувати досвідченим спеціалістам. У Кристіни чудовий бекграунд, вона знає свою справу і в неї можна дуже багато чому навчитися! Я дуже рада, що життя мене звело з Hirey та її чудовими людьми. Бажаю успіхів і процвітання. Впевнена, що це один із найуспішніших рекрутмент проектів України. Можливо навіть Європи. Go Hirey! 💙💛

Підтримали: Nataliya YakubovaKristina Holysheva

Бажаю залишити гарний відгук, бо маю приємні враження від співпраці з Hirey. Шукати вакансію лід-дизайнера мені допомогла Наталя Якубова. Вакансії, що мені пропонувала Наталя, були солідні і від добре відомих компаній, але найбільш мене вразило те, як Наталя зі мною працювала. Мабуть вперше за багато років я відчув себе Талантом, а не ресурсом. За що і хочу подякувати. Наталя підбирала вакансії за моїми скілами, а інколи, коли мені здавалось, що вакансія крутіша за мене — то підбадьорювала та надихала. За весь час пошуку я не відчував, що ми поспішаємо, але я відчував, що про мене піклуються. Я щасливий стати частиною команди Стар, тому що ця компанія підходить мені по цінностях. Дякую Hairy, що провели мене цією стежкою

Підтримали: Mariana IvantsivKristina Holysheva

Я із тих людей, які завжди звертають увагу на відгуки робітників про компанію. Оскільки, ми ростемо і в нашу команду постійно потрібні нові рекрутери, можливо, ця інфо буде комусь корисна:)

Працюю в Hirey.io вже рік — це мій 1й досвід бути частиною компанії на початку її становлення. Досвід не такий і легкий, але крутий! Крутий, тому що є можливість впливати на процеси, реалізовувати свої ідеї та бути почутою:) Бюрократії взагалі ніякої — і це дуже мотивує. До цього я працювала в глобальних національних та інтернаціональних компаніях, тому знаю, як довго може прийматися рішення.

Також, окремо потрібно виділити той факт, що фаундер Крістіна, маючи колосальний досвід в Україні та Америці, ділиться щедро цим досвідом з усією командою. Також, вона знаходить індивідуальний підхід до кожного з нас і допомагає зберегти нашу індивідуальність:)

Зараз у нас в команді 6 рекрутерів, кожен з нас знаходиться в різній локації — працюємо віддалено, але це не заважає нам бути дружніми та допомагати один одному.

Ми позитивні, креативні, чесні та щирі:)

Підтримали: Mariana IvantsivKristina Holysheva

Працюю в Hirey.io з серпня 2021 року, Це чудова команда, де тебе мотивують, навчають, радіють твоїм успіхам та домогають з невдачами. Я прийшла в Hirey.io без досвіду в рекрутингу, але засновниця агенції та дівчата з команди радо прийняли мене та швидко навчили тих навичок, яких мені не вистачало. Наша рекрутингова агенція працює з крутими компаніями, а також класними позиціями. Окрім основних робочих моментів, в нас є різні освітні сесії, поїздки з командою (попередня була у Львові), онлайн-зустрічі, на яких ми вирішуємо детективні задачі чи граємо онлайн-ігри, також у нас є заняття з англійської, які, особисто мені, дуже допомагають у комунікації з іноземними компаніями. І хоча ми працюємо усі віддалено, наша робота дуже злагоджена.

Підтримали: Nataliya YakubovaKristina Holysheva

Огромная благодарность Hirey.io, в частности Кристине за подготовку к интервью. Узнал много нюансов об общении с рекрутерами, о поиске работы и о том, как максимально эффективно заполнить свое резюме. Одно точно могу сказать, если бы не мок-интервью с детальным разбором от Кристины, работу я бы нашел очень не скоро))