HIRE.UA

Київ

Частіше за все нову роботу знаходив самотужки, обираючи серед тих компаній про які мені щось відомо і де мені буде цікаво працювати.
Відношення до рекрутерів було мʼяко кажучі негативним, так як в більшості випадків вони спамлять вакансіями які дуже сильно не відповідають по рівню досвіду або взагалі повʼязаними з іншими напрямками.

АЛЕ з Hire.ua був зовсім інший досвід, комфортне та дбайливе проведення до етапу підписання контракту і навіть цікавились тим чи все добре після початку роботи.
Було дійсно видно що що мене влаштовують на роботу, а не просто виконують план по розсилці вакансій.

Рекомендую!

Підтримали: Kateryna Solovei

Ніколи б не подумав, що зможу працювати на продуктову іноземну компанію. Hire.ua увірвались в моє життя з ноги і запропонували таку можливість))
Процес був максимально приємним і пройшов без проблем.
Рекомендую.

Процес найму був максимально ефективним а спілкування зі спеціалістом — приємним.
Рекомендую компанію для співпраці.

Підтримали: Olha StasiukNatali Shostak

Працював з ректрутером Оленою Шумейко, дуже приємна дівчина, єдиний рекрутер, який написав ще раз після фрази «ця позиція вже закрита, але я обов’язково напишу коли буде щось нове», відповіла на всі питання, завжди була на зв’язку коли було потрібно. Велике дякую за нову позицію.

Підтримали: Olha StasiukNatali Shostak

Допомогли мені знайти гарну роботу, комунікація була приємною та продуктивною. Якщо були якісь запитання то швидко та конкретно відповідали.
Рекомендую ))

Підтримали: Olha StasiukNatali Shostak

Декілька місяців тому через hire.ua працевлаштувався на гарну роботу до закордонного замовника. Процес пройшов швидко, якісно та баз жодних труднощів. Все відповідало умовам заявленим на початку.
Рекомендую.