Hilditönn

21...80 спеціалістів
Харків

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Семейная компания с крутыми специалистами. Фокус на аутсорсинг крупных проектов, поэтому очень грамотно налажено взаимодействие менеджеров и разработчиков как на этапе pre-sale, так и непосредственно в разработке. В компании нет трекеров, нет бюрократии и неадекватов в C-level. Вместо этого, есть: курсы английского языка, мотивационные и бонусные программы....и даже свой бар:)

Підтримали: Николай Шершень

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.