HHS Technology Group

Київ, California

6 лютого 2017 12:01

Viktor Chmel, Senior QA Automation в Datagazer

Кликали на співбесіду, по якихось параметрам не підійшов, але ділюся враженнями, бо відгуків малувато.

— З явних мінусів, що кидаються в очі — це офіс, але це я порівнюю з іншими ІТ компаніями, а не з іншими офісами взагалі.Тут орендується частина банку, половина офісу облагороджена, половина — великий темнуватий коридор з дверима за якими окремі команди. Так, що кому «шашечки», то мабуть не підійде, а так нормально.
— З явних плюсів — дуже дружня атмосфера, яка навіть на співбесіді відчувалася.
— Інформація для QA Automation — в компанії використовується свій фрейморк Satisfy викладений в open source (див. напр. тут — automated-testing.info/...m-satisfy-framework/8121. Так, що раджу подивитися, покрутити перші ніж сюди іти на співбесіду, бо далі все буде на ньому і WebUI і REST тестування.
— Як для занятих сімейних людей — прикольно, що як мінмум супчик безкоштовний на обід у вас зажди буде ;)
— Проектів багато і дуже цікавих.
— В плані поїхати попрацювати в Штати, то це продуктова американська компанія і на регулярній основі вони це роблять.
— Да, будь-які плані Трампа щодо ObamaCare, якщо ви розумієте, про що я — на бізнес компанії не впливають.

Загалом враження позитивні, сподіваюсь, ще зустрінемося.

Підтримали:  Alyona Kryvych Diana Kryshevych