Hevelian

Львів, Aalten

Працював в Hevelian близько 1.5 року,і з свого досвіду можу сказати, що в компанії дуже класні процеси, відчувається, що ти працюєш над продуктом, а не над проектом. Що дуже круто адже близьке спілкування з замовником допомагає бачити загальну картину і допомагає розуміти свій вплив на продукт. Ну і звісно дуже класна атмосфера розвитку, підтримки і фану водночас, одним словом — рекомендую!

Підтримали: Iryna BartushakMarta Mamchur

Дякуємо за теплий відгук :) Раді, що мали можливість творити класний продукт з тобою, Михайле!

Працюю в Hevelian майже 2 роки. Це моя перша робота в ІТ, де я виріс як спеціаліст. Можу сказати, що Hevelian спонукає до розвитку і надає всі необхідні інструменти, головне — мати бажання. Забезпечують усе: любий софт, любі курси, тули, англійська як у групі, так і індивідуальна — все, що може побажати дев (а ще на дворі рецесія і війна, привіт!). Колеги — приємні та професійні, хочеться ходити в офіс, а команда підібрана так, що і тусити, і працювати — одне задоволення. Компанію створено діючими девами для девів, енвайрмент налаштований так, щоб ти не хвилювався ні про що і міг зосередитись на роботі. Бюрократії майже немає, графік гнучкий, процес рев’ю лідить на досягнення нових вершин, ліди круті, а офіс — просто бімба! Окремо варто зазначити, що компанія не залишається осторонь від війни і надає допомогу, як може. Наші клієнти — також волонтерять, теж збирають і передають допомогу. Також хочу подякувати за всі круті корпоративи, вечері, сніданки і взагалі за таку турботу. А щодо мінусів? Не знайшов! Перший мій позитивний відгук в інтернеті)

Підтримали: Iryna Bartushak

Ділюсь своїм нещодавнім досвідом проходження інтервʼю в компанію Hevelian. Після відгуку на вакансію зі мною досить оперативно зконтактувала рекрутер Ірина, що рідкість в теперішніх реаліях. Відразу в переписці узгодили важливі моменти для обох сторін і домовились про прескрін інтерв’ю. Дуже сподобалася бесіда з Іриною, так як проходила легко і невимушено, але при цьому звучали цікаві питання з моделюванням різних ситуацій, які потенційно можуть трапитись на проекті. Це досить важливо для загального розуміння чи зафітиться людина в команду і під потреби проекту. Далі була назначена технічна співбесіда. Мушу відмітити професіоналізм проведення технічного інтервʼю, яке відчувалося більше як звичайна цікава бесіда між колегами. Залишились лише позитивні враження!
Наразі мій вибір впав на користь іншої компанії з особистих причин, але якщо в майбутньому серед списку відкритих вакансій буде компанія Hevelian — обовʼязково відгукнусь знову. Дякую за легку і приємну комунікацію!

Підтримали: Iryna BartushakYuriy Flyud

Наталія, дякуємо за такий відкритий та щирий відгук! Дійcно, ми цінуємо час наших кандидатів, тож намагаємося організувати процес інтерв’ю максимально швидко та на найвищому рівні. Сподіваємося, ми ще неодмінно матимемо нагоду поспівпрацювати разом та бажаємо подальших професійних звершень!

2 роки працюю в Hevelian.
Перш за все це чудова команда, я б сказав навіть, сімʼя, де кожен знає свої обовʼязки і відповідальність, де кожен на своєму місці, де тобі завжди допоможуть, підтримають і пожартують)
В роботі є простір для польоту думки, власних ініціатив, і звичайно, що челенджів, бюрократія зведена до мінімуму.
Не забуваємо і про відпочинок — крутецькі тім-білдінги, настільні ігри в офісі, тематичні вечірки, і просто незаплановані посиденьки на різні теми.
Окремої уваги заслуговує офіс — окремий будинок з терасою на даху, закрита територія, чудова локація, кухня з купою смаколиків (корисних та не дуже ;))
За ці два роки я здобув просто величезний новий досвід, як в технічому плані, так і в комунікації з замовниками, які люблять побалакати «не по темі» на офіційних нарадах :)
Будемо раді новим людям в нашій сімʼї!

Мав змогу пройти співбесіду на позицію Junior Java Developer. Я дуже вдячний за те, що компанія Hevelian дала мені такий досвід та знання, які дозволили мені стати краще. Був дуже задоволений від спілкування із рекрутером Іриною, яка дуже професійно та злагоджено мала зі мною діалог та проведену співбесіду. Також був дуже задоволений від технічного інтервʼюера, який дуже чітко виконував свою роль та дуже професійно ставив питання, та у випадку, коли я не розумів питання, не валив, а підштовхував до правильної думки, перефразувавши питання. Тож маю дуже позитивні враження після спілкування від цієї компанії та умов праці, які були запропоновані. Незважаючи на велике бажання стати частиною цієї команди мені трішечки не вистачило знань. Дуже сподіваюсь, що у майбутньому буду мати змогу все ж таки приєднатися до цієї компанії, коли зʼявиться відповідна вакансія!

Артуре, дуже дякуємо, що поділились своїм досвідом з HEVELIAN. Тішимось, що він був позитивним :) Бажаємо вам успіху та крутого досвіду!

В період пошуку роботи серед декількох оферів я вибрав пропозицію від Hevelian і... не пошкодував про це жодного разу!)
За рік і декілька місяців, які я працюю, не було ніколи думки «не хочу на роботу»)). Робота над різними проектами не дозволяє засидітися на чомусь одному, що дає змогу постійно вдосконалювати навички і вивчати нові технології. Плюс підтримка тімліда і команди лише надихає до підкорення нових цілей!
Будь-які питання/проблеми (робочі, офісні, графік, відпустки і таке інше) вирішуються в максимально короткі терміни, що в теперішній час має велике значення.
І, хоч про це нижче написано вже декілька разів, команда Hevelian — це люди, з якими хочеться працювати!

Усім привіт. Хотів би поділитись враженнями про роботу в Hevelian. Компанія забезпечує усим необіхідним для роботи, гнучкий графік(для мене це важливо), цікаві проекти.
Всі умови для роботи на найвисчому рівні: техніка, софт, робоче місце у затишному офісі.
Колектив дружелюбний та не токсичний, всі питання вирішуються в формі обговорень, а не наказом зверху.
Про себе можу сказати, що мені пощастило працювати на позиції де я маю змогу розвиватися як спеціаліст я думаю це тому що компанія дає свободу дій у своїй зоні відповідальності і це прекрасно :)
Найбільша цінність Hevelian — це люди котрі тут працюють.

Підтримали: Iryna BartushakYuriy Flyud

Протягом 3,5 років я працюю в компанії Hevelian, яка має великий потенціал росту та активно застосовує новітні технології.
Особливо мені подобається турбота керівництва про добробут своїх працівників. Вони не лише зосереджені на бізнес-питаннях, але також завжди готові надати допомогу та послухати нові ідеї. Робота в здоровій та інноваційній атмосфері, яка відповідає останнім технологічним тенденціям, надзвичайно важлива при виборі ІТ компанії для мене. Не дивно, що я почуваюся тут дуже комфортно, оскільки візія та цінності Hevelian ідеально відповідають моїм власним.
Hevelian — pure ❤️

Підтримали: Iryna BartushakYuriy Flyud

Hevelian — невеличка компанія з гнучкими процесами, класними замовникам та дуже дружньою командою. Протягом кількох років допомагаю компанії з напрямком UX дизайну. Дуже подобається те, що компанія розуміє що таке дизайн процес, дизайнери залучені з самого початку концептуалізації продуктів, мають доступ до стейкхолдерів та доменних експертів, мають достатньо часу заглибитись в тему щоб зрозуміти проблему, та дослідити різні можливі варіанти рішень. Також, команда розробників допомагає валідувати можливість технічної реалізації ідей і бере активну участь у фіналізуванні прототипів перед тестуванням з користувачами.
Компанія дбає про якість продуктів, відкрита до покращень, та всіляко підтримує людей як у професійному розвитку, так і загалом — як людей.

I like Hevelian, this is my first company where I work as a designer. I like the opportunities I have there, nice team, cheerful customers, and learning something new every day. They provide enjoyable English lessons, courses you want to improve your skills, excellent office and new laptops. Also, I really love the flexible schedules, you can book a day off whenever you need, and have the opportunity to work where you want, in the office or at home. In conclusion, I really love the people who work there, they make the company better!!!

Досі вважаю, що це був щасливий випадок колись отримати пропозицію доєднатись до команди Hevelian.
Я працюю тут майже 4 роки(як Front End Developer). Тут я зросла, і це я не лише про позицію і дохід, а про реальний досвід, який я тут здобула. Цьому сприяє круто налагоджений ревю процес, що постійно тримає в тонусі. Компанія зацікавлена в розвитку працівників і всіляко підтримує бажання розвиватись(курси, книжки, події — головне бажання). Плюс велика кількість різних проєктів/технологій — теж не дає заскучати.
Спілкування з замовниками напряму +++ (робочі та зовсім неробочі зустрічі — 🔥).

Для мене Hevelian — це в першу чергу команда класних людей❤️. Коли на роботу, як на тусовку 🥳 - так буває. А ще, тут навіть в найтемніші часи(як зараз😢🇺🇦) піклуються про кожного члена команди(навіть колишнього)🤗

п.с.: підписуюсь під усіма хорошими відгуками.

Привіт)
Хотів поділитись досвідом який отримав працюючи в компанії Hevelian. Пропрацював там лише пів року, але за цей час встиг здружитись зі всіма на стільки що й досі підтримуємо контакт) Звільнився через переїзд у інше місто. Працював на позиції manual QA і частково з автоматизацією в Postman. За весь час який я провів з колективом цієї компанії я набрався дуже багато цікавого і нового як в професійній сфері так і в сфері особистого розвитку, тому що працюючи з людьми які є хорошими спеціалістами ти сам стаєш одним із них. За це дуже дякую Ірі і Олесі з якими був в команді QA 😊
Атмосфера в колективі супер легка і проста, замовники дуже прості і круті люди, не раз ходили на обід\вечерю з ними. З колективу лишилось багато класних спогадів і людей з якими досі спілкуюсь і підтримую контакт.
Дякую всім колегам за хороший час проведений разом на роботі і поза межами роботи. Я дуже радий що був частиною цієї компанії!
До зустрічі у Львові 😉

Мені пощастило бути серед співзасновників компанії Hevelian, тому була можливість приймати участь в формуванні процесів компанії, її пріоритетів, відношенні до клієнтів та співробітників.

Серед особливостей в Hevelian:
— Мінімум бюрократії
— Всі технічні рішення і реалізація тільки на нашій стороні
— Велика кількість підпроектів, прототипів, RI (Reference Implementation) проектів і можливість переходити між ними
— Досвідчена leadership команда
— Постійне ревʼю прогресу і створення наступних цілей. Детальний план по промоушену на сініор позиції
— Потужні ПК, останні MacBook Pro, чи інша техніка, якщо це збільшить продуктивність роботи
— Постійні круті івенти, поїздки, сніданки, снеки і тп

Від самого початку була стратегія — наймати толкових лідів і далі дати їм можливість самим набирати і трейнити свою команду. Це дало можливість не продавати джунів на сініор позиції, як це роблять в багатьох компаніях, а нарощувати власну командну експертизу на досвіді і професіоналізмі існуючих досвідчених керівників.