Hevelian

Львів, Aalten

3 відгуки

Досі вважаю, що це був щасливий випадок колись отримати пропозицію доєднатись до команди Hevelian.
Я працюю тут майже 4 роки(як Front End Developer). Тут я зросла, і це я не лише про позицію і дохід, а про реальний досвід, який я тут здобула. Цьому сприяє круто налагоджений ревю процес, що постійно тримає в тонусі. Компанія зацікавлена в розвитку працівників і всіляко підтримує бажання розвиватись(курси, книжки, події — головне бажання). Плюс велика кількість різних проєктів/технологій — теж не дає заскучати.
Спілкування з замовниками напряму +++ (робочі та зовсім неробочі зустрічі — 🔥).

Для мене Hevelian — це в першу чергу команда класних людей❤️. Коли на роботу, як на тусовку 🥳 - так буває. А ще, тут навіть в найтемніші часи(як зараз😢🇺🇦) піклуються про кожного члена команди(навіть колишнього)🤗

п.с.: підписуюсь під усіма хорошими відгуками.

Привіт)
Хотів поділитись досвідом який отримав працюючи в компанії Hevelian. Пропрацював там лише пів року, але за цей час встиг здружитись зі всіма на стільки що й досі підтримуємо контакт) Звільнився через переїзд у інше місто. Працював на позиції manual QA і частково з автоматизацією в Postman. За весь час який я провів з колективом цієї компанії я набрався дуже багато цікавого і нового як в професійній сфері так і в сфері особистого розвитку, тому що працюючи з людьми які є хорошими спеціалістами ти сам стаєш одним із них. За це дуже дякую Ірі і Олесі з якими був в команді QA 😊
Атмосфера в колективі супер легка і проста, замовники дуже прості і круті люди, не раз ходили на обід\вечерю з ними. З колективу лишилось багато класних спогадів і людей з якими досі спілкуюсь і підтримую контакт.
Дякую всім колегам за хороший час проведений разом на роботі і поза межами роботи. Я дуже радий що був частиною цієї компанії!
До зустрічі у Львові 😉

Мені пощастило бути серед співзасновників компанії Hevelian, тому була можливість приймати участь в формуванні процесів компанії, її пріоритетів, відношенні до клієнтів та співробітників.

Серед особливостей в Hevelian:
— Мінімум бюрократії
— Всі технічні рішення і реалізація тільки на нашій стороні
— Велика кількість підпроектів, прототипів, RI (Reference Implementation) проектів і можливість переходити між ними
— Досвідчена leadership команда
— Постійне ревʼю прогресу і створення наступних цілей. Детальний план по промоушену на сініор позиції
— Потужні ПК, останні MacBook Pro, чи інша техніка, якщо це збільшить продуктивність роботи
— Постійні круті івенти, поїздки, сніданки, снеки і тп

Від самого початку була стратегія — наймати толкових лідів і далі дати їм можливість самим набирати і трейнити свою команду. Це дало можливість не продавати джунів на сініор позиції, як це роблять в багатьох компаніях, а нарощувати власну командну експертизу на досвіді і професіоналізмі існуючих досвідчених керівників.