Help Meet Job

11 августа 2019 16:28

Oleksandr Suvorov, інженер-порохобот в Foundries.io

Ця компанія займається розсилкою злостного спаму поштою.

Ані тобі opt-in, ані тобі opt-out, навіть позиції пропонують взагалі нерелевантні, тож це тупий спам по базі адресів.

Приклад:
========================================
...
From: Anastasiya <ht@helpmeetjob.com>
Reply-To: ht@helpmeetjob.com
Date: Thu, 8 Aug 2019 08:14:42 —0700
Message-ID: <cabmyoe3yg3nnitch77nbrj-rl=gluwguldeu-qwpcsd=fm7n_g@mail.gmail.com>
Subject: Новые вакансии для QA Engineer

Александр, здравствуйте.

Хочу поделиться информацией о наших вакансиях для QA, возможно, одна из них подойдёт вам и будет актуальна. Все варианты full-time в Киеве.

Вариант 1. Небольшая IT продуктово-аутсорсинговая компания в связи с расширением штата рассматривает кандидатов на вакансию QA Automation Engineer. Подробное описание вакансии по ссылке: www.helpmeetjob.com/...​s/qa-automation-engineer

Технологии: Cypress.io, Selenium, Python.

Офис в 5 минутах ходьбы от метро Печерская, в историческом центре Киева. Основатель компании приехал с Израиля, хорошо говорит на английском языке, что также требуется и от кандидата. По ЗП готовы рассмотреть пожелания кандидата, договориться, ориентир — до 4000$.

Вариант 2. В этой же компании открыта вакансия QA Automation, подробнее о ней: www.helpmeetjob.com/...​obs/middle-qa-automation

По ЗП ориентир до 2000$, но также готовы договариваться. Технологии: Python, pytest, Postman/Swagger.

Может заинтересовать что-либо из данных предложений?

Хорошего дня!

С уважением, Анастасия

IT recruiter at Help Meet Job
================================</cabmyoe3yg3nnitch77nbrj-rl=gluwguldeu-qwpcsd=fm7n_g@mail.gmail.com></ht@helpmeetjob.com>

Поддержали:  Tetiana Husieva

1 комментарий

Олександр, цілком можливо, що при розсилці була допущена помилка, ми працюємо над автоматизацією процесу і дуже багато все ще робимо вручну. Якщо ви нам можете допомогти як фахівець досягти цілей і не турбувати даремно дуже зайняті кадри, було б круто. Вибачте, що ви зіткнулися з невіглаством з нашого боку. Ми ростемо і розвиваємося і сподіваюся скоро порадуємо вас вмілим листом і продуктом або ж видалимо з розсилки (як зараз) і не будемо турбувати, як скажете. У будь-якому випадку рада знайомству. Напартачили я, мені і розгрібати.