13 січня 21:34
Працювала в HealthJoy 2 роки. Зарплата вище середньої по Україні, прозора мотивація бонусами, реально заробляти 1.5—1.7х від своєї ставки. Дуже хороше ставлення до працівників, є можливості карʼєрного зросту. Тімбілдинги, подарунки, вихідні на свята — відчувається турбота про команду. Зараз там уже не працюю, але досвід був справді класний.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.