HealthJoy

81...200 спеціалістів
Дніпро, Віддалено, Чикаго (США)

20 березня 2024 14:51

Roma Stetsenko, Support Team Lead в Velas Network AG

Ви завжди всім своїм кандидатам присилаєте авто реплай? Вкрай не профісійно зі сторони HR тупо присилати автовідповідь що ви типу нам не підходите, я не розумію це вже так важко людині написати кудись в месенджер чи в лінкедин? Вже не перший раз вам висилаю резюме і бачу ось таке ставлення!


LinkedIn

2 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Вам самим я думаю не дуже приємно коли вам відповідає не жива людина, а робот! Автоматичну відповідь за весь час свій отримав тільки від вас, я маю на увазі не відповідь типу дякуємо ваше резюме буде розглянуте ітд а типу — ні ви не підходите нам! Це не важко відповідати якось людині живій своїми слова а ще б краще — набрати особисто таких HR поважаю!

Привіт, Романе! Дякуємо за ваш відгук. Ми завжди раді конструктивній критиці, адже вона допомагає нам вдосконалювати свої процеси.
Хочемо пояснити, що отримання автоматичної відповіді на етапі розгляду резюме — це поширена практика у багатьох компаніях, особливо тих, які отримують значну кількість відгуків. Так, на жаль, це не персоналізована відповідь, але це дозволяє нам більш ефетивно керувати процесом рекрутингу.
Персональний контакт з кандидатами та розширений фідбек надаються на наступних етапах відбору, після особистого спілкування.
Ваші коментарі дуже важливі для нас і ми завжди відкриті до будь-якого зворотного звʼязку.