12 квітня 2023 14:00

Ivan Maliovaniy, Senior Golang Engineer

Проходив інтерв’ю на позицію Middle Go Engineer приблизно півтора роки тому.
Зараз трошки складно згадати багато деталей, але я точно пам’ятаю, що залишився задоволеним всіма етапами співбесід, починаючи зі спілкування з рекрутером і до фінального етапу.
Я ще ніколи не зустрічав команд, які так ретельно підбирають майбутніх колег. Це мене сильно вразило. Можу з упевненістю сказати, що команда Headway — це дійсно команда однодумців.

Процес найму є трохи довгим, але також і дуже цікавим. В процесі в тебе є можливість краще познайомитись з командою і зрозуміти, чи бути тобі комфортно працювати. Тому я не вважаю мінусом те, що етапів співбесіди трохи більше, ніж зазвичай.

На всі мої питання відповідали здебільшого супер швидко, в мене жодного разу не було відчуття, що мене ігнорують.

В результаті всіх етапів співбесід я отримав оффер. На жаль, довелось від нього відмовитись, адже на той момент, у Headway не було опції працювати ремоут, а у мене був трохи кращий офер в компанію, де remote — основний спосіб роботи.

Наскільки знаю, зараз у Headway є опція працювати віддалено, що є дуже крутим бенефітом до всього, що було на той момент.

Дуже раджу. Цікавий та корисний продукт, над яким працюють супер приємні та професійні люди.

4-е місце в рейтингу роботодавців «200...800 спеціалістів»