4 відгуки

Не раджу приділяти час цій компаніі, адже ви його тільки змарнуєте. Я витратив ~7 годин тільки для того, щоб отримати максимально розмиту, нещіру і неконструктивну відповідь.

Ось мій кейс: зі мною через LinkedIn зв’язалась HR і запропонувала вакансію, яка здалася мені досить цікавою, то ж погодився на перше інтерв’ю. На ньому все було максимально приємно, я розповів про себе і свої очікування (запам’ятайте цей момент, бо ми до нього ще повернемося). Після цього запропонували тестове, яке я досить швидко виконав.

А потім почалися перші дзвіночки. На тиждень вони пропали, незважаючи на те, що пообіцяли розглянути за 2-3 дні. «Ну буває» — подумав я, зараз усім важко, і нагадав про себе. Отримав відповідь, що «будемо намагатись до кінця дня». І знов мовчанка майже на тиждень.

Врешті-решт тестове все ж таки перевірили, і запросили на інтервью із Head of Product design. Знову ж таки, все було досить приємно, але купу часу я знову розповідав про себе і відповідав на питання типу «які у тебе сильні сторони» (це цитата). Як тест на адекватність ці питання цілком можливі, але чому вони не були задані на першому етапі, до тестового, мені не дуже зрозуміло. З фідбеком по самому тестовому розібрались дуже швидко.

Ну і після короткого (нарешті) тайм-айту я отримав відповідь «маємо сумніви чи таке буде метчитися з твоїми очікуваннями». Звісно ж я попросив роз’яснення, і цього разу виявилося, що «маємо трохи особливу вимогливу атмосферу в команді, це навіть складно пояснити» і «перевагу віддали іншому кандидату». На питання, над якими саме галузями мені треба попрацювати, щоб зрівнятись з цим кандидатом мені досі не відповіли.

А самий прикол у тому, що того ж дня на Джині (а згодом і на Доу) з’явилася вакансія на таку ж саму позицію, і ця ж сама HR подивилася мій профіль, то ж я маю сумніви щодо цього «іншого кандидата».

Позвали на собеседования с HR, собеседование прошло приятно. Сказали что передут информацию обо мне менеджеру и вернутся с фидбеком. В итоге упали на мороз, вакансию на джине деактивировали. Осталось неприятно послевкусие от компании.
Может вы и отличная компания, но советую давать хоть какой-то ответ кандидату, а не падать на мороз, потому что слаживается не очень хорошие мнение о компании.

Підтримали: Roman NazarenkoMariana Boloban

Василю, дуже дякуємо за фідбек!
Дійсно звротній зв’язок після кожного етапу найму — супер важливий. Ми багато працюємо над культурою фідбеку на усіх рівнях в компанії. І тому особливо прикро чути, що ви не отримали відповідь вчасно. Перепрошуємо, що змусили чекати.

Спасибі, що доносите такі кейси до нас, адже тоді ми можемо з ними працювати і ставати кращими. Також дуже вдячні вам за інтерес до Headway та нашої позиції.
Сподіваємось, що ще матимемо нагоду попрацювати разом!

Пов’язані компанії:

На сайті Дія City в розділі «Нас підтримують» є список компаній які підтримують «Дія City» (копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org за 31 березня 2021 року та копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org за 10 травня 2021 року).
В цьому списку компаній є логотип який схожий на ваш, а також схожа назва.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Спростувати ви можете на форумі в темах з тегом Дія City, в соціальних мережах за тегом StopDiiaCity, а також в ЗМІ.

Всім привіт)
Відгукнувся на позицію QA engineer у Headway. Не маючи особливого досвіду у співбесідах, готувався по тому, що знайшов в інтернеті. Одразу скажу — це мало допомогло :)

Вже у самому тестовому завданні були хитрощі, які я не помітив. Тепер це дає розуміння того, що треба бути більш уважним та відповідальним.

Спілкування з HR було дуже доброзичливим. Все чітко, послідовно і зрозуміло.
Сама співбесіда проходила з Head of Engineering.
У ході розмови я зрозумів, що велику увагу приділяють Soft skills та цінностям. Останнє мені дуже імпонувало.
Через пару днів я отримав відмову і гарний та чіткий фідбек. Все було по суті і достатньо структуровано.

Якщо розкласти по пунктах, то:

Сподобалось:
1. Здорові комунікації
2. Тестове завдання
3. Високі вимоги
4. Цінності
5. Цікава співбесіда
6. Вичерпний фідбек

Не сподобалось лише те, що я не був готовий до таких високих, але обґрунтованих вимог.

Тож цей досвід мотивував мене інтенсивніше працювати над собою і розвиватись. Дякую.