28 липня 2016 22:16

Олександр Бордун, Developer з 2015 року

Мій досвід роботи у компанії (з липня 2015 до теперішнього часу).

До початку роботи у компанії майже не знав польської мови, тому хвилювався що можуть бути проблеми, але всі співробітники дуже добре говорять англійською. Зараз вже трохи підтягнув польську мову, бо не всі працівники державних установ говорять англійською, а доводиться вирішувати різні питання щодо своїх документів (це окрема історія).

До роботи ставляться дуже відповідально, приділяють час на планування та stand-up мітінги, ти відчуваєш свою значимість і роль у компанії. У цілому, в офісі дружня атмосфера, є час поспілкуватися на особисті теми.

Компанія дбає про розвиток своїх працівників, надає можливості — відправляють на різні конференції (інколи і до сусідніх країн), займаються навчанням в офісі. Компанія сплачує проходження атестації Magento розробника.

Окрім роботи, компанія проводить заходи і поза офісом. Двічі на рік проводить корпоративні виїзди у гори Татри (у Закопане чи до Словаччини) на 2-3 дні.

Кілька місяців тому компанія збільшила офісну площу на 1/3, щоб була можливість для збільшення штату працівників, створили нову зону відпочинку.