Відгуки про компанію Haslle

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Маючи справу з рекрутинговою командою компанії Haslle UAB , я зіткнулася з низкою проблем, які, на мою думку, відображають непрофесіоналізм і відсутність поваги до кандидатів.

Процес відбору: Після першого етапу спілкування, мені було надано тестове завдання. Я виконала це завдання своєчасно, дотримуючись всіх вказаних вимог.

Відсутність зворотного зв’язку: Незважаючи на своєчасне виконання завдання, я не отримала ніякого фідбеку щодо його результатів. Для мене як для кандидата важливо знати результати своєї роботи, особливо коли це стосується можливого майбутнього місця роботи.

Взаємодія з рекрутером: Я регулярно намагалася зв’язатися з рекрутером для отримання зворотного зв’язку. Проте, мої повідомлення були лише переглянуті, без будь-якої відповіді.

Враховуючи вищезазначене, хочу висловити своє розчарування у співпраці з компанією Haslle UAB. Вважаю, що діловий етикет та професіоналізм повинні бути в основі будь-якої компанії, особливо коли мова йде про взаємодію з потенційними співробітниками.

Написали они мне в телеге.
(ОН)-Привет, ты работаешь сейчас?
-Да
(ОН)-Есть опыт со скала
-минимально
(ОН)-не страшно

создали конфу с третим парнем

(ОН)-Привет, договорись с Артемом(я) про собес
-Давай завтра
(другой парень)-Давай
— Какая вилка по зп?
(другой парень)- Что это?
— уровень зп под который вы исчите человека
(другой парень) -Как-то раньше дружи больше об опыте беспокоились
— Ахахах
(другой парень) — Вы нам не подходите

(у меня есть скрины этого диалога)

The company fails to pay to their employees. Low tech and management level. Go around if you value your time.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.