Annual Open Tech Conference - ISsoft Insights 2021. June 19. Learn more.

Happyusers

Львов

В компанії працювала декілька місяців (ще студентка) і за цей час встигла відчути що таке справжня команда! До мене ставились дуже уважно, прислухались до ідеї і пропозицій, відповідали на всі мої питання. Також їздила разом з колегами на WebSummit в Лісабон презентувати продукт в доповненій реальності. Я вдячна за безцінний досвід та навики, що отримала в цій компанії

Працювала у даній компанії. Справді класний досвід. Якщо коротко:
— лояльне адекватне керівництво,
— турбота про розвиток працівників не на словах,
— ініціатива вітається,
— атмосфера довіри і підтримки у команді.

Привіт, я Оксана, мені 20, у мене за плечима піврічний досвід роботи у компанії Happyusers. Я працювала на одному з проектів, де отримала можливість навчитися ефективно спілкуватися та домовлятися із людьми. Хочу описати роботу в компанії декількома тезами: креативна команда, класний досвід, гнучкий графік та всебічний розвиток !

It was my first experience in IT. I am thankful for a great opportunity to growth. It was a pleasure to work with Olya and Oksana in a team. The company has a big and light future. :)

Работал в данной компании. Очень приятный коллектив и весьма интересные проекты оставили лишь приятные воспоминания. Рекомендую.

Роботою в команді дуже задоволений. Працював над цікавими проектами. В компанії дбають про працівників і їх професійний розвиток. Плюсом також є можливість працювати дистанційно.

Працював з хлопцями біля року. Класна команда.
Керівництво сприяє розвитку працівників.