Відгуки про компанію CHM software

Прийшов в дану команію на позицію manual qa. Відпрацював лише місяць випробувального терміну, через місяць просто відмовився в подальшій співпраці.

Опишу з погляду тестувальника свій експіріенс:
1. Незрозуміле майбутнє компанії та її цілі
2. Відсутній онбординг на проект
3. Дейлі сінки чисто без якоїсь змістовності
4. Відстуній контроль якості продукта (майже всі зарепорчені баги ігноруються роками і лежать в джирі по 2-3 дублі бо кожен новий тестувальник знаходить одне й те саме, але ніхто не повідомляє що ця проблема вже другий рік) а потім видаляються
5. Виплата зарплатні. Ну це щось, в мене вона була розбита на дві частини, хоча наче як мала бути повністю один раз на місяць, затримки з виплатами (бухгалтер кожен раз надає різну відповідь на запитання «коли зарплата і де кошти», а через пару днів взагалі перестали відповідати), на момент виплати дали лише половину (хоча з компанії я пішов і мали наче повністю мене розрахувати, але ні)., ну і день виплати це чистий рандом — або завтра або в жовтні. + сама ПМ (Наталія Гроголь) вирішує платити зарплатню або ні, так як саме вона вирішує що виконана вами робота збігається з її уявленням, і тут всеодно трекали ви час в джиру або ні, при тому що Наталія не проводить ревью виконаної роботи і може опинитись так що вона заблокує вашу зарплату тому що виконана вами робота не відповідає уявленню ПМа, про що ніхто вас не повідомить.
6. Немає взагалі ніяких дотримань в роботі, баги оформлені як попало (взяти щось в ретест просто нереально), нові білди збираються взагалі невідомо з яких причин (там просто відсутні зміни в порівнянні з попередніми), фідбеки від клієнтів ігноруються тижнями і фіксяться тільки якісь блокери. При тому що фікс одного блокера може викликати інший блокер, але кого це хвилює :)

В підсумку, дуже не рекомендую цю компанію в поточному її становищі потенційним кандидатам. Досвіду ви не наберетесь навіть якщо його у вас немає, нового досвіду не отримаєте, зарплатні не отримаєте, командної роботи не отримаєте.

Підтримали: Dmytro Mikhal

Всім доброго дня!

Працював в даній «помойке» з березня по червень 2024 року на посаді керівника відділу продажів. Особисто знав Олега, Наріма та Олександра. Повністю погоджуюсь зі своїми колишніми колегами. Склалося таке враження, що компанія працює за лозунгом;"якщо вас не обдурили, то ми йдемо до вас«. Дурять всіх: власних працівників, клієнтів та інвесторів. Мені прикро, що хлопці витратили свій час та таланти на це лайно, ой, на компанію Хамелеон. Окремий «респект» генеральному директору, так лапшу вішати як це робите Ви, то не один італієць не вміє, навіть у самих фантастичних снах. З позитивного — познайомився з реально крутими співробітниками, нажаль, які також потрапили в цю багнюку як хамелеон. Такого ідіотизму як тут, то важко знайти. Слід було б переіменувати трохи назву компанії «©topudovo(H)amahau(M)ujikov Soft-ty-de» і лого «коров’яче лайно». Ну це так, щедра пропозиція для них, так як це комплімент для цієї діри. Дякую за увагу!

Настав і мій час залишити відгук про «чудо» компанію Хамєлєон Софт.
Працював на позиції менеджера з продажу.

Що можно сказати? якщо ви шукаєте компанію яка прогресує, в якій налогодженні бізнес процеси, в якій ставляться із повагою до працівників — то вам явно не сюди.
Але якщо вам не вистачає емоцій, вам подобається гратись на нервах та вам подобається хаос, сумбур, некомпетентність — можете заглянути в цю «супер» компанію.

Якщо хтось за дивним збігом обставин вирішить пійти по хардкору та спробувати себе в цій компаній, то моя порада тут лише одна — ТІКАТИ
Вам треба тікати швидше ніж тікав Янукович із країни або Усейн Болт біжить 100 метрівку,
Це найголовніша порада!

А що ж не так? чому це я вирішив приєднатися до моїх колег нижче та написати свій відгук?
Все просто — відчуття справедливості!

У цієї компанії одна схема, яка із ріку в рік не міняється.
1. Набрати в чорну людей.
2. Перший місяць роблять вигляд, що вони нормальні. (не випадково ж компанія називається хамєлєон). Виплачують вчасно ЗП та притупляють увагу.
3. З другого місяця поступово починається шоу. Спочатку затримка декілька днів, потім тиждень ..... і у випадку моїх колег місяць, два, три.

Компанія абсолютно застигла в 2008 році, (і це не мої слова, а цитата одного з моїх колишнів клієнтів, який користувався продуктом компанії)
Як говорять, риба гніє з голови. У випадку з цією компанію — абсолютно точно!
Бізнес процеси взагалі не налагоджені, в компанії просто сумбур, нікто ні за що не відповідає.
Вічне перекладання з хворої голови на здорову. Всьому виною — керівництво (за стільки років не вистроїти адекватну систему керування компанії — це треба вміти).

Те, що пропонує компанія клієнтам — сирий продукт, який пожиттєво потрібно перобляти.
Те, що пропонує компанія працівникам — затримка по ЗП та «грандіозні» плани підкорення світуууууу (від Литви, Польщі до США). Хоча навіть в Україні сервіс має «локальну» розповсюдженність на території Харьківської області.

Факт є факт — це компанія деградант, ніяких перспектив тут немає й не буде.
Компанії начхати та всіх і вся, є тільки цілування керівника в одне місце. Побільше розповідайте йому який він класний, а він обов’язково вас кине на зарплату. Така методологія безнеса по «хАрькАвські» в исполнении Хамєлєон СОФТ.

Олег Львовіч, Нарім Рзаєв, та і я в цілому, стали черговими працівниками яких кинули на грощі. Когось на 2000, когось на 20000, а когось і на 80000.

Сподіваюсь це відношення до працівників чудово так розвернеться та накриє цю контору раз і назавжди.

Під час війни, гірше за кацапа може бути тільки недобросовісний підприємець!

Я працював на позиції СМО у цій, як виявилось недоконторі з квітня по вересень 2023р.
Коли прийшов, розповідали, який же класний в них продукт, що є інвестор, що потрібно пушити продукт, тому треба брати і працювати. Одже зібрав команду, все настроїли, ліди капають, аж раптом виявляється, що продукт не готовий, тобто він як суслік, ти його не бачиш, а він є)))

Коротше, щоб довго не розповідати тут про увесь бред, з яким ви можете зіткнутись, просто послухайте уважно — якщо не хочете щоб вас кинули на гроші як усіх (і я не виключення, до сих пір не виплатили), то обходьте десятою дорогою це лайно.
Хто б що не писав, не ведіться, ця компанія то мильна бульбашка, компанія уся в боргах, немає вже ніяких офісів та людей в офісах у Львові чи Києві, бо немає чим платити. Вам розкажуть, що вже бляха вийшли на ринки Литви та Польщі, що ось-ось завоюють ринок США, але, то усе бабусіні казки і вологі мрії керівництва.

Я особисто знав Олега Львовича і все що він нижче написав, то бодай 1/100 з того лайна, яке коїться у цій шарашкіній конторі.

Бажаю компанії судових справ та довгих відсидок!

Опишу все дуже коротко.
Працював у цій компанії 1 рік і 3 місяці.

1 — Затримка заробітної плати в середньому 2 місяці.
2 — Оплачували рандомно, немає стабільних виплат.
3 — Коли я прийняв рішення покинути компанію, повідомив завчасно, відпрацював скільки потрібно, але як я вже казав, затримка по ЗП у мене була 2 місяці. От і після того, як я покинув компанію, мені їх так і не виплатили. Сказали подавати в суд на інвестора і боротись за свої кошти через суд. Після консультації з адвокатом, той сказав, що шансів відсудити кошти немає.
4 — Звичайно, про які-небудь бенефіти в цій компанії не може йти мови, навіть лікарняні та відпустки не оплачуються.

Всім успіхів у виборі роботодавця.

Бачу, що мої колеги поділилися експірієнсом взаємодії з хамелеонами. Я також приєднаюсь!
Це була моя перша позиція в якості веб-розробника. Працював я з травня 2022 по травень 2023 року. Випробувальний термін пройшов вдало. За весь час моєї роботи ВСІ акти виконаних робіт були підписані, а код протестований та вважається робочим. То ж претензій до мене як до недоброчесного працівника не було.
Спочатку про плюси: хочу окремо відмітити техліда Володимира, котрий сумлінно виконував роль наставника та допомагав стати на стежинку веб-розробки як добрим словом, так і ділом; завжди давав фідбек і ніколи не ігнорував в складній ситуації. Також колеги з відділу виявилися приємними та освідченими людьми, з котрими булу дуже приємно працювати над цікавим проєктом.
Нажаль, приємні речі та плюси компанії цими трьома речами обмежились.
Тепер почнемо про недоліки, котрих, хоч і вдосталь, але все ж таки є один самий головний, з котрого випливають інші, та до котрих ми повернемось нижче😌. Так-от, цей недолік- несвоєчасна виплата заробітньої плати (зп за травень я не отримав на час написання відгуку, у вересні). Як і у більшості моїх коллег, перший місяць після влаштування, я отримав зп вчасно, але потім почались затримки: спочатку пару тижнів, потім місяць... потім два... Я та команда розробників жили пів року, не маючи змоги планувати свій бюджет, та життя, тому що керівництво обіцяло виплати по двомісячній затримці з дня на день. Коли компанія розрахувалася з розробниками наприкінці 2022 року, то я отримав невиличку віру в те, що, можливо, то було щось тимчасове... але ні... з лютого 23-го року все почалося знов і наразі затримка йде 4 місяць, але вже зараз керівництво не обіцяє скоріші виплати. Тепер керівництво радить звертатися до бухгалтера, котрий мусить знати, коли інвестор розрахувався з компанією. (Дакувати Богоу, що до інвестора напряму не посилають)
Але все ж таки не дуже віриться, що СЕО не знає, чи зайшли кошти на рахунок його компанії і не дуже розумію, чого не розпустили команду, якщо пропав інвестор і не сказали людям відразу, що грошей нема, і щоб ті шукали нову роботу.
І тут, шановний читач, ми підійшли до другого, жирного мінусу (на мій розсуд) — недоброчесного роботодавця. По-перше: брали мене на роботу в продуктову компанію на їхній продукт... а потім виявилося, що проєкт фінансує інвестор... По-друге: непрозорий для розробника ланцюжок, за яким проходить оплата його роботи; якщо ви компанія, котра розвиває власний продукт, то й платіть одразу та й за термінами, встановленими за домовленістю; якщо ви працюєте з інвестором, а інвестор вийшов, то і скажіть своїм розробникам, що інвестора нема, та гроші не зайдуть на рахунки, але ні... вони до останнього будуть казати, що гроші от-от мають зайти на рахунок компанії, або що гроші вже зайшли, але цими обіцянками в такі скрутні часи родину не нагодуєш. І поки керівництво обіцяє зарплатню з дня на день, вона має безкоштовних працівників, котрі розвивають бізнес, але самі працівники ж при цьому не можуть планувати свій бюджет та забезпечити свої родини. І про яку доброчесність після цього можна говорити, коли керівництво наймає тебе на власний проєкт, а потім уникає відповідальності за виплати, відговорками, що оплата — це відповідальність виключно інвестора?
От таке відношення до «родини» своїх працівників у хамелеона

Довго думав писати цей відгук чи ні, але я вважаю, що за таке ставлення до людей, цей відгук повинен тут опинитись, працював у данній компанії на позиції Python Developer з листопада 2022 року, на початку все було добре, це була моя перша робота в IT тому я був задоволенний, потім коли я познайомився з командою мене одразу попередили, що тут іноді затримують зарплату, але перші 3 місяці все було добре, тому я не звернув на це увагу.
Після 3 місяців роботи, почались перші затримки, спочатку це було 5 днів, потім 10, потім тижнями, наразі я звільнився з цієї компанії на початку червня 2023, і досі не отримав зарплату за травень, звільнився тому що не бачив майбутнього в цій компанії, треба було їти далі, і затримки зарплатні по місяцю-півтора мене не влаштовувало.
Є і гарні сторони цієї компанії, це команда з якою я працював, я дуже вдячний Володимиру якій був моїм керівником, він дав мені шанс увійти в світ IT, також вдячний команді, з ними було дуже приємно працювати, але керівництво компанії з таким відношенням до співробітників залишають бажати кращого.
Якщо хтось буде читати мій відгук і думати чи працювати у цій компанії, вирішуйте самі чи готові ви чекати своєї зарплатні місяцями(і я нагадую, що поки я так і не отримав своїх грошей за ТРАВЕНЬ), також хочу додати, що інформацію коли ви отримаєте свої гроші вам не дадуть, вам будуть кожний тиждень казати що «ось-ось повинні бути» і так нічого не прийде, а потім і зовсім буде ігнор на декілька днів, а після цього повідомлення «Нажаль, наразі інформації ніякої немає»

Я хотів би поділитися своїм досвідом роботи в компанії CHM software. Я працював там фронтенд-розробником протягом 6 місяців, з листопада 2022 року по травень 2023 року.

Спочатку все було добре, але через 3 місяці почали затримуватися зарплати. Спочатку це були відтермінування на тиждень-два, але потім вони ставали все довшими.

В кінці травня мене звільнили через скорочення відділу веб-розробки. При звільненні мене зобов’язали підписати обхідний лист, в якому було написано, що після підписання я отримаю всю заборгованість. Однак, коли я підписав документ, мені віддали лише частину грошей, аргументуючи це тим, що інвестор платить за місяць, і виплатити всю зарплату відразу неможливо. У червні та липні мені виплатили решту заборгованості за два місяці. З того часу я чекаю на виплату за півмісяця, який я відпрацював в травні. Кожну неділю мені обіцяли, що зарплату виплатять «скоро», але досі цього не сталося.

Вже в вересні, коли я знову перепитав щодо заробітної плати, керівництво компанії змінило тактику. Тепер вони говорять, що не в курсі, коли буде виплата, і просять мене звертатися до бухгалтерії. Однак бухгалтерія на мої запити не відповідає.

Крім того, я дізнався, що в компанії є й інші співробітники, які також мають заборгованість по зарплаті.

По проекту і команді питань немає. Але по оплаті — біда повна. Так наприклад, при прийомі на роботу мені обіцяли ставку, але в результаті я отримував погодинну оплату, про яку ніхто мене не попередив. І першу зарплату я отримав на 40% менше від обумовленої. Я так розумію, що тенденція про останню зарплату продовжується і на сьогодні.

Тому, я не рекомендую цю компанію нікому. Якщо ви хочете працювати в компанії, де вас будуть поважати і виплачувати зарплату вчасно, то краще шукайте інше місце.

P.S. а ті хто й досі надіється на виплату останньої заробітної плати — марна справа, тому рекомендую і вам поділилися своїми «захопливими фінансовими історіями».

Всем привет, компания действительно отличная, тут действительно есть чему научиться. Есть очень опытные ребята, у компании есть свой продукт, который они развивают, что является огромным плюсом. Ребята стараются принять максимально правильные решения, как начальство, так и непосредственно девелоперы. Есть конечно куда развиваться и стремиться, но в целом если вы думаете принимать офер или нет, то это целиком зависит от вас, сможете ли вы развивать и поддерживать продукт. И еще нужно будет готовым работать, тут не гигантский душный оутсорс, где в потоке тикетов ты можешь затеряться среди людей, тут продукт, где каждый человек супер ценен и важен.

Підтримали: Наталья Агапова

Спасибо, Михаил!) Всегда приятно получить отзыв от профессионала.

Компанія супер, працював 3міс. керівництво лояльні до співробітників. Для старту в ІТ це саме те! В компанії є плюси й мінуси, більше плюсів!

Підтримали: Наталья Агапова

почитал отзывы. годи идут, а компания так и занимается кидаловом и регулярно «ищит» новых сотрудников

Всім привіт, хочу залишити свій відгук про компанію, в якій я працював — Chameleon Software!
Заодно трохи актуалізую відгуки, так як компанiя значно змiнилась. Звичайно є свої мінуси як i всюди, але я не прийшов сюди щоб їх писати))
Також коротко розкажу про себе, так як я пишу в контексті роботи в цій компанії від свого лиця.

Я жив і вчився у Львові, після закінчення університету (лну) — зацікавився в командній роботі над проектом в сфері розробки софта.
Із chm-soft мені відповіли найшвидше!) Після співбесіди мені запропонували роботу в офісі у Харкові (до речі офіс дуже зручний, я навіть не сподівався), а також ПОВНУ допомогу з релокацією.
Оскільки я люблю працювати разом, а враховуючи, на той момент я не мав професійного досвіду і те, що віддалена робота мені не подобається, ТО робота в компанії,
над продуктом, який широко розповсюджений, використовуючи для розробки один із моїх улюблених sdk — ЦЕ ПРОСТО БУЛА МОЯ МРІЯ!)))

Я працював в команді розробників, на той час (2021-2022) нас було до 10-ти людей, а це говорить про те, що розробники були вже досвідні, це до речі ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПЛЮС
компанії порівняно від компаній-гігантів, де ти працюєш як студент із іншими новічками в силу їхніх ієрархій (хоч я такого досвіду не мав, але розумію що це таке).
У всіх можна було чогось навчитись, завжди було цікаво поспілкуватись на абсолютно різні теми, присутній свій юмор в колективі (чого тільки коштували прогулки в ашан і рофли з хом’ячками))), ну а ділитись проф. досвідом було просто безцінно!)

Масса речей яких я навчився як при розробці, так і при спільній роботі в команді над проектом, попрацювавши тут.
Достатньо інструментів при роботі, які можна вивчати для відточення своїх професійних навичків, навіть будучи досвідним, тим самим вийти на більш серйозний рівень в професійному розвитку;)!
Мені, як початківцю на той час, — було реально честь працювати із такою командою в одному офісі! Мій lead окремо мав досить крутий бекграунд знань і взагалом досить відповідальний і хороший спеціаліст (імена не буду називати щоб не засмущати))),
а lead всього нашого софта (аkа архітектор))) і во всю з величезним досвідом в розробці софта, з кодом якого мені хотілось розбиратись деколи навіть сутками)).

Що стосується за межами відділу розробки компанії, то помимо цього в нас був просто ЛУЧШИЙ sys адмін (aka ROOT))), який досить жостко розбирається в ОС і може налаштувати систему буквально по щелчку пальців!)
Супер харезматичний PM з класним почуттям гумору, а зі своїми пріколами давно заслуговує оскар))) HR — досить чуйна, відзивчива людина, її ввiчливiстю i повагою до спiвробiтникiв я був просто вражений, повагою, яку ще треба пошукати і навчитись!)
Були також і інші класно сформовані відділи: колл центр, маркетинг, продажі.. хоч я не був з ними знайомий, так як я там працював всього лиш з літа допоки не почалась дурновата війна.
Взагалом в компанії присутня своя унікальна атмосфера, якої немає у інших, враховуючи класний офіс, організацію, не буду писати подробиці і традиції — з впевненiстю можу сказати, що це моя дійсно класна перша професійна робота!))
Менi настiльки сподобалось тут працювати, що саме місто-герой Харків (до цього раніше ніколи в ньому не був) в мене асоціюється з chm-soft і виключно позитивними емоціями, а із початком тих подій, і зовсім стало ностальгією до сліз...

Я дуже вдячний всій компанії і організаторам за таку особливу можливість, а також співробітникам, з якими я на той час працював — для мене це величезний досвід, надіюсь я був достатньо корисним також.
Безумовно РЕКОМЕНДУЮ цю компанію усім зацікавленим в розробці і з бажанням працювати людям!)

Підтримали: Наталья Агапова

Юрій, дуже приємно було побачити Ваш відгук!) Теплі слова — це завжди приємно!) Ми дійсно намагаємося бути краще не тільки у продуктах, але й у відносинах з співробітниками, вдячна, що Ви це помітили!) Будемо раді бачити Вас в нашій компанії!) Ми не зупиняємось, а лише набираємо обертів!) Дякую Вам, успіхів, мирного неба і всього найкращого, до зустрічі!)

Мы — команда. Мы — все равны. Создаём готовые программные продукты для ритейла, идём вперёд несмотря на препятствия. Команда — наша главная ценность!!!

Последние два года показали, что не все, кто приходят к нам в команду искренне хотят строить компанию вместе со всеми нами. Кто-то приходит с плохими намерениями. И такое бывает.

Сейчас более внимательно относимся к новым сотрудникам на испытательном сроке, чтобы работа в команде приносила удовольствие и не мешала остальным членам команды.
Учимся, без этого никуда)))

Что касается отзывов Игоря Гаупта. Очень жаль, что им были созданы фейковые аккаунты от имени нашей компании. Очень жаль, что Игорь отказался сдать дела и провести инвентаризацию склада материальных ценностей.

Недостачу мы списали. Может ошибаемся в своём мнении о Игоре, такое тоже бывает.

Сейчас внедрили добровольное исследование у полиграфолога, когда возникают спорные ситуации. Команда становится только сильнее!!!!

К сожалею, несмотря на широкое доверие к Игорю Гаупту, максимальной лояльности в течении более двух лет его работы в нашей компании, своими действиями и распространением фейков о нас, Игорь Гаупт (Igor Gaupt) попытался нанести вред компании и команде путем распостранения ложной информации, в том числе от имени компании Хамелеон софт.

Ждём сильных и честных игроков в нашу Команду!

Жалобы и предложения всегда можно отправлять мне на страницу в Фейсбуке)))

Igor Gaupt, тебя ни в чём не обвиняли, а просили сдать склад и провести инвентаризацию. Поэтому странно звучит тезис про выявление воровства. На полиграфах задают такой вопрос: наносили ли Вы вред другой компании на прошлых работах. Если ты действительно считаешь, что создавая липовые аккаунты компании Хамелеон софт ты не наносишь вред компании — ты глубоко заблуждаешься.
Очередь к полиграфологу, который порекомендовала наше СБ уже есть, услугами текущего подрядчика мы довольны.

Хотел изначально написать о том, что не стоит идти работать в эту компания. Но в свете последних событий, говорю всем вам уважаемые соискатели — определенно стоит пойти там поработать! Вы приобретете бесценный жизненный опыт. Научитесь лучше разбираться в людях, отстаивать свои права и более внимательно читать отзывы о компании прежде чем идти на собеседование. Ведь на собственных ошибках мы учимся намного лучше, чем на чужих. И да, я страшный человек (стал таким, после того как кинули на зп). Пару лет назад писал одно (и действительно так и было), а сейчас другое (так и есть на данный момент, ссылочка тут: www.vnutri.org/hameleon-soft). Но предвосхищая комментарии к моему посту, хочу сразу сказать. Все что обо мне напишут сотрудники и руководство данной компании святая и чистая правда, потому что, как говориться: «С кем поведешься, от того и наберешься».

Для соискателей.
Основатели компании Юрий Полторак и Дмитрий Агапов всегда открыты для команды!Единомышленники, которые создали компанию с целью разработки готовых IT-решений для розничной торговли, общественного питания. Продолжают активно развивать продукты и бизнес, стараясь создавать максимально комфортные условия для всего коллектива, ожидая взаимен честности и открытости, отсутствия обманов и лжи.
Правило компании — справедливый отбор и оценка сотрудников по знаниям и результатам. Правление компании — совет директоров, отбор кандидатов в который осуществлялся на конкурсной основе с оценкой опыта и профессиональных качеств.
Отдельно хотелось бы написать о нашей команде. Команду мы усиливаем, более тщательно начали относится к подбору кандидатов. Выход компании на новый уровень клиентов требует более тщательного отношения к подбору и оценке персонала.
От разработчиков, помимо профильных знаний, необходимо понимание бизнес-процессов использования готовых продуктов в реальном секторе экономики у реальных клиентов. Представляете, что было бы, если тысячи торговых точек вдруг остановили работу?
Служба сервиса — IT специалисты трудятся над тем, чтобы клиент был спокоен и всегда был уверен в своей поддержке со стороны производителя Хамелеон софт: это и специалисты кол-центра с «железными» нервами, сотрудники обеспечивающие работу фискальных окончаний, торгового оборудования и системные администраторы, которые мониторят работу тысяч рабочих станций и серверов.
Наш отдел продаж — не просто продавцы, а консультанты, которые помогают розничному бизнесу достичь новых высот, используя разработанные нашей командой решения и сервисы.
Добро пожаловать в команду!

К стати, я открытый для общения. Не «шифруюсь», отвечаю на звонки, отвечаю на сообщения в ФБ. Пишите — www.facebook.com/agapovd

А я хотел и буду писать про людей, которые тратят ресурсы моего бизнеса, не выполняют обязательств, а потом пытаются полить поносом. Для Vasyl Stepko, вопрос об увольнении Амира ставился на повестку дня не один раз. Юра Полторак его выгораживал не один раз. Амир остался должен компании, не выполнил своих обязательств, сегодня 11 апреля 2018 — до сих пор «подтираем». А Вы, Василий Степко покрываете в Вашем сленге «сотрудника-кидалово». Предоплату, которую он получил — бессовестно не отработал. Не в коем случае не берите Амира Беретаря на работу программистом. Мечтатель — да, он супер. Философ — это Ваш вариант. Но, не в коем случае не программистом!!! Возьмёт денег и обольёт поносом.
Ребята, мы создаём реальный продукт. Мы платим европейские оклады разработчикам, мы не продаём Ваш «кодинг» «дядям». Это реальный бизнес продуктовой компании, которая выходит на международный рынок. У нас очень лояльные условия по контролю рабочего времени. Но!!! Не надо при этом нас грабить и делать проекты для тех, для сих «на лево». Не надо дурить. У нас другие цели. И когда мы вместе создаем продукт, трудимся над ним, создаем новые идеи — командная работа позволяет повышать благосостояние каждого, кто работает в команде! Приглашаем в команду разработчиков, кто готов создавать, а не кодить.

Не хотел ничего писать на отзыв Амира, но коллеги намекнули, что было бы нормально оставить комментарий.
Ок, начнем.
Прежде всего прошу просить моего компаньона Дмитрия за эмоции. Так бывает...
Теперь по делу: начнем с конца.
«Я не единственный, кого постигла такая участь.» звучит как-то обреченно. Не хочу чтобы прозвучало как попытка оправдаться, но скажу так: лично готов ответить за каждую копейку всем «не единственным» хоть лично, хоть публично.
Что же касается самого поста от Амира — никто ничего не зажимал, при увольнении была (и есть?) договоренность между двумя равными людьми — деньги в обмен на конкретную функциональность. Договоренность на текущий момент не выполнена.
Дальше судите сами...

Коллеги, обратите внимание, что негативные отзывы оставляют сотрудники, которые себя не показали в реальных проектах, допустили ряд фатальных ошибок, были уволены. Кто хочет работать с сильной командой, проявить себя, добиться успехов вместе — ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ! Кто приходит прожить рабочее время, отсидеться на своё стуле — даже не думайте к нам идти. Даже негативные отзывы о компании Хамелеон софт не помогут вам, когда пинком под зад я выставлю вас на рынок труда. Нам нужны сильные люди, способные работать в команде и создавать качественный готовый продукт, а не быть сырьем для зарубежных «фермеров». Кто готов — присоединяйтесь!

Амир, ты редкий и единственный засранец. Мало того, что ты оставил не работающий код, насрал в проекте, сорвал сроки выпуска системы лояльности на ГОД!!!! А уходя обещал сделать весы и так и не предоставил рабочую версию. До сих пор ребята исправляют за тобой грубые ошибки. Ты ещё и умудрился насрать, извините за мою брань, на компанию. Уважаемые работодатели, гоните этого сотрудника метлой. Будет рассказывать как нужно подумать пару месяцев над супер решением, в итоге выдаст не работающий костыль. Позор, Амир, Позор.

Совет тем, кто собирается сюда устраиваться. Перед увольнением из этой конторы, постарайтесь ничего не делать в течение месяца, уйдите на больничный, возьмите за свой счет — что угодно только не работайте, а потом просто сваливайте, так как с большой вероятностью вы все равно не получите зп за этот месяц — зажмут, а причину высосут из пальца. Иначе, просто зря потратите время. Я не единственный, кого постигла такая участь.

В этой компании адекватные и справедливые руководители, всегда во время платили зп и все по честному. Благодаря работе в этой фирме, получил много навыков, которые помогают на нынешней работе. Не пожалел что там работал