Відгуки про компанію CHM software

1 вересня 2022 9:14

Oleg Kotok, Software Engineer в VELOMAT Messelektronik GmbH

почитал отзывы. годи идут, а компания так и занимается кидаловом и регулярно «ищит» новых сотрудников

Кидаловом займаєшся тільки ти і не тільки в цій компанії. Був свідком твоєї співбесіди в цю компанію і радий що таких як ти можуть фільтрувати на етапі перевірки служби безпеки. Маю надію що ти більше нікого не зможеш обманути за свій досвід. Веди краще свій тревел блог або працюй далі аніматором, мені здається в тебе це краще виходить. Щодо компанії CHM — якщо ти чесно працюєш, то до тебе ніяких питань не виникне. Коли звільнявся — показав результат своєї роботи і без питань розрахували до копійки. Щодо команди — це мабуть одна із кращих команд з усіх місць де я працював, тільки теплі спогади. Керівництву рекомендував би більше прислухатись не лише к PM та PO але й до рядових розробників. Надіюся ті цілі яки переслідує керівництво будуть досягнуті і компанія стане відомою не тільки в Україні але й у всьому світі.

Підтримали: Наталья Агапова

Дякую, Роман!) Не лише за відгук, але й за пораду для компаніі!)

Як тільки відкриють кордони, так відразу.
P. S. Чого ж тоді в Chi Software перейшов?

Надіюся ті цілі яки переслідує керівництво будуть досягнуті

судячи по нових відгуках за 2023 рік, своїх цілей — кинути якомога більше людей — компанія успішно досягає :))
залишилось стати відомою не тільки в Україні але й у всьому світі :)))