Відгуки про компанію CHM software

8 травня 2022 1:41

Yurii Maximets, Software Engineering

Всім привіт, хочу залишити свій відгук про компанію, в якій я працював — Chameleon Software!
Заодно трохи актуалізую відгуки, так як компанiя значно змiнилась. Звичайно є свої мінуси як i всюди, але я не прийшов сюди щоб їх писати))
Також коротко розкажу про себе, так як я пишу в контексті роботи в цій компанії від свого лиця.

Я жив і вчився у Львові, після закінчення університету (лну) — зацікавився в командній роботі над проектом в сфері розробки софта.
Із chm-soft мені відповіли найшвидше!) Після співбесіди мені запропонували роботу в офісі у Харкові (до речі офіс дуже зручний, я навіть не сподівався), а також ПОВНУ допомогу з релокацією.
Оскільки я люблю працювати разом, а враховуючи, на той момент я не мав професійного досвіду і те, що віддалена робота мені не подобається, ТО робота в компанії,
над продуктом, який широко розповсюджений, використовуючи для розробки один із моїх улюблених sdk — ЦЕ ПРОСТО БУЛА МОЯ МРІЯ!)))

Я працював в команді розробників, на той час (2021-2022) нас було до 10-ти людей, а це говорить про те, що розробники були вже досвідні, це до речі ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПЛЮС
компанії порівняно від компаній-гігантів, де ти працюєш як студент із іншими новічками в силу їхніх ієрархій (хоч я такого досвіду не мав, але розумію що це таке).
У всіх можна було чогось навчитись, завжди було цікаво поспілкуватись на абсолютно різні теми, присутній свій юмор в колективі (чого тільки коштували прогулки в ашан і рофли з хом’ячками))), ну а ділитись проф. досвідом було просто безцінно!)

Масса речей яких я навчився як при розробці, так і при спільній роботі в команді над проектом, попрацювавши тут.
Достатньо інструментів при роботі, які можна вивчати для відточення своїх професійних навичків, навіть будучи досвідним, тим самим вийти на більш серйозний рівень в професійному розвитку;)!
Мені, як початківцю на той час, — було реально честь працювати із такою командою в одному офісі! Мій lead окремо мав досить крутий бекграунд знань і взагалом досить відповідальний і хороший спеціаліст (імена не буду називати щоб не засмущати))),
а lead всього нашого софта (аkа архітектор))) і во всю з величезним досвідом в розробці софта, з кодом якого мені хотілось розбиратись деколи навіть сутками)).

Що стосується за межами відділу розробки компанії, то помимо цього в нас був просто ЛУЧШИЙ sys адмін (aka ROOT))), який досить жостко розбирається в ОС і може налаштувати систему буквально по щелчку пальців!)
Супер харезматичний PM з класним почуттям гумору, а зі своїми пріколами давно заслуговує оскар))) HR — досить чуйна, відзивчива людина, її ввiчливiстю i повагою до спiвробiтникiв я був просто вражений, повагою, яку ще треба пошукати і навчитись!)
Були також і інші класно сформовані відділи: колл центр, маркетинг, продажі.. хоч я не був з ними знайомий, так як я там працював всього лиш з літа допоки не почалась дурновата війна.
Взагалом в компанії присутня своя унікальна атмосфера, якої немає у інших, враховуючи класний офіс, організацію, не буду писати подробиці і традиції — з впевненiстю можу сказати, що це моя дійсно класна перша професійна робота!))
Менi настiльки сподобалось тут працювати, що саме місто-герой Харків (до цього раніше ніколи в ньому не був) в мене асоціюється з chm-soft і виключно позитивними емоціями, а із початком тих подій, і зовсім стало ностальгією до сліз...

Я дуже вдячний всій компанії і організаторам за таку особливу можливість, а також співробітникам, з якими я на той час працював — для мене це величезний досвід, надіюсь я був достатньо корисним також.
Безумовно РЕКОМЕНДУЮ цю компанію усім зацікавленим в розробці і з бажанням працювати людям!)

Підтримали:  Наталья Агапова

Юрій, дуже приємно було побачити Ваш відгук!) Теплі слова — це завжди приємно!) Ми дійсно намагаємося бути краще не тільки у продуктах, але й у відносинах з співробітниками, вдячна, що Ви це помітили!) Будемо раді бачити Вас в нашій компанії!) Ми не зупиняємось, а лише набираємо обертів!) Дякую Вам, успіхів, мирного неба і всього найкращого, до зустрічі!)