Halo Lab

81...200 спеціалістів
Одеса

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в Halo Lab вже 3 міс. Задоволений — рекомендую. Проходив співбесіду на позицію Front-end web developer. Процес співбесіди виявився швидкий та приємний. Дуже приємно було говорити з Сергієм, спокійно відповідав на мої запитання, професійно та ввічливо. Цікаве технічне завдання — дуже швидкий фідбек, після чого на наступний день пройшов технічну співбесіду, після якої одразу запропонували працевлаштування. Ніяких овертаймів, 5-ти денний робочий тиждень. Гнучкий початок робочого дня. Приємна, дружня та сімейна атмосфера — тобі допоможуть, завжди відгукнуться на прохання і підстрахують в разі чого. Компанія стимулює тебе розвиватися як розробника, допомагає ставити цілі та йти до них! З негативу не зустрів нічого!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.