Halo Lab

Одеса

1 відгук

Працюю в Halo Lab вже 3 міс. Задоволений — рекомендую. Проходив співбесіду на позицію Front-end web developer. Процес співбесіди виявився швидкий та приємний. Дуже приємно було говорити з Сергієм, спокійно відповідав на мої запитання, професійно та ввічливо. Цікаве технічне завдання — дуже швидкий фідбек, після чого на наступний день пройшов технічну співбесіду, після якої одразу запропонували працевлаштування. Ніяких овертаймів, 5-ти денний робочий тиждень. Гнучкий початок робочого дня. Приємна, дружня та сімейна атмосфера — тобі допоможуть, завжди відгукнуться на прохання і підстрахують в разі чого. Компанія стимулює тебе розвиватися як розробника, допомагає ставити цілі та йти до них! З негативу не зустрів нічого!