Привіт всім! У Hallwil я розпочинав свою IT-кар’єру, і хотів би поділитися враженнями опісля тривалаго часу, як я вже не з Hallwil.Так би мовити, неупереджено)
Забігаючи наперед, скажу, що це справді круте місце для роботи, де поєднуються професійний розвиток, класна атмосфера та супер-супер умови праці)

Атмосфера в компанії дуже приємна — особливе дякую за це HR Generalist Каріні. Тут панує взаємоповага та підтримка завжди та всюди. CEO Ярослав Hallwil завжди відкритий до нових ідей та пропозицій, що дуже круто, особливо якщо ти у сейлз команді. Є відчуття, що твою думку цінують і ти можеш впливати на розвиток компанії не десь здалеку, а безпосередньо тут і зараз:) Знову ж таки, що по-особливому прикольно в Hallwil — це можливості для зростання. Компанія підтримує всілякі курси, тренінги; особливо тули для сейлз команди необмеженні. Тут можна справді постійно вчитися і розвиватися)

Одним словом, рекомендую Hallwil не лише всім тим, хто тільки розпочинає свій шлях, й всім тим, хто вже є досвідченим айтівцем. Для кожного з вас компанія знайде куди рости)

Підтримали: Karina Bezborodova

Дем`ян, дякуємо за такий чудовий відгук! Було приємно співпрацювати разом)

Дуже приємна компанія. Працював у них майже півроку на позиції лідгена. Умови в компанії дуже класні, зарплата також була на висоті. Колектив мені дуже сподобався. Всім рекомендую)

Підтримали: Demian SavkaKarina Bezborodova

Макс, дякуємо за відгук! Було приємно працювати разом :) Хай щастить!

Працюю в Hallwil маркетологом більше року та хочу підкреслити найцікавіше з досвіду, що буде корисно новачкам)

В компанії немає мікроменеджменту та тиску, тут можна відчувати себе вільно с приводу ідей, напрямків розвитку, дуже цінується самостійність і організованість. Якщо ви шукаєте команду, де могли б стати частиною бурхливих змін у розвитку, працювати з процесами та вивчати внутрішню кухню SDLC — дуже рекомендую спробувати саме з нами.

Конкретно в маркетингу зараз велика ставка на outbound та sales процеси, тож це крута можливість проявити та розвити себе у приємному та професійному колективі.

Підтримали: Demian SavkaKarina Bezborodova

Юля, дякуємо за теплий відгук!

Пропрацював у компанії Hallwil майже рік на позиції Project Manager.

Перш за все хочу зауважити, що це справді найкомфортніша компанія з тих, у яких я працював. Перш за все тому, що тут справді цінують Ваші думки, ідеї та навіть критику, якщо вона конструктивна. Не для того, щоб потім додати в описі на DOU, нову строчку про корпоративну культуру компанії, а для того, щоб впершу чергу стати кращими.

Увага до деталей від керівництва це то, що просуває компанію та її працівників з неймовірною швидкістю вперед на ринку IT у такий складний час, як зараз. Якщо у Вас є бажання розвиватися, та постійно рухатись вперед то це про Hallwil, якщо Ви хочете просто сидіти та отримувати ЗП, то краще пошукати, щось інше.

Маєш ідеї, як зробити щось краще — welcome, маєш бажання розвиватися, але не знаєш як — welcome, тобі приділять час та зроблять PDP з урахуванням всіх твоїх потреб та планів, щоб ти знав куди рухатись далі. Тут ніколи не відмовлять у твоїм запитах щодо подальшого розвитку. Тому Hallwil завжди намагаються використовувати сучасні технології як в розробці, так і в менеджменті, ба більше — компанія завжди піклується про виділення часу та ресурсів на подальший розвиток, як своєї експертизи, так і кваліфікації команди.

Мікроклімат в колективі — це взагалі маю окремо підкреслити, це друзі, а не лише колеги. І дуже гарний приклад взаємодії керівної ланки та працівників, де ти завжди можеш прийти до C-level спитати як зробити краще, або ж навпаки поширити поганий досвід чи кейс, взагалі не боячись, що тебе не сприймуть коректно.

Я був дуже радий бути частиною компанії та справді щиро бажаю компанії та всьому колективу Hallwil успіхів та зростання, та досягнення всіх цілей, які поставлені.

Підтримали: Karina Bezborodova

Кірілл, дякуємо за добрі слова. З тобою було неймовірно приємно працювати! Щасти на новому шляху!

в компанії працюю півроку. Перш за все хотів би виділити сильну команду, хороший колектив. Мені, як розробнику, важливо повністю розуміти завдання та «шлях» проектів над якими працюю і тут дуже сприяє розуміння PM технічних нюансів розробки на різних платформах. Завдяки цьому комунікація з клієнтами значно спрощується, а відповідно — і реалізація завдань.
Окремо можу виділити що колеги по команді розробки добре розуміють як будувати свою роботу так щоб нікому не створювати додаткових проблем чи складностей (frontend devs — для backend devs та навпаки).
Робота з колективом на високому рівні, а івенти та «не робочі» внутрішні челенджі, допомагають не зациклюватись тільки на буденності (особливо в такий період, 2023 рік).
Що важливо — проекти компанії або обʼєктивно мають велику перспективу, або вже є сталими бізнесами. Відповідно робота будується продумано та зрозуміло.
Оффер отримав від HR Каріни, від неї отримував та отримую постійний фідбек по робочим і загальним моментам. Все про що розмовляли на стадії інтервʼю повністю співпадає з наявним — сталі та цікаві проекти, стабільні умови роботи та перспективи професійного розвитку.
Hallwil — це компанія, яка не просто «клієнтоорієнтована та перспективна», а має чудове розуміння що таке взаємодія в колективі та побудова роботи в команді, на всіх рівнях.

Підтримали: Karina Bezborodova

Сергій, дякуємо за відгук! Раді, що маємо такого крутого тімейта, як ти :)

У компанії працюю вже понад рік. Для мене в роботі завжди було і є важливим колектив, простір для розвитку, а також гідна оцінка моєї роботи. Це все і більше мені дала компанія Hallwil.
Компанія відкрита до джунів, це була і моя ситуація, адже я прийшла в компанію з нульовим досвідом, але з великим бажанням та інтересом.
Найбільше що мені подобається в компанії так це — свобода, завдяки якій тебе завжди вислухають, а твої ідеї та фічі завжди розглядаються.
Hallwil — це компанія адекватних людей. Тут не вичавлюють усі соки з розробників у гонитві за швидкими грошима. Тут цінують і поважають людей на всіх рівнях від CEO до джуна-верстальника. Тут немає blame culture, а навпаки панує командний дух типу «we succeed or fail as a team», що дуже цінно особисто для мене.

Підтримали: Karina Bezborodova

Ми дуже раді, що ти з нами :) Дякуємо за відгук.

Була співбесіда з HR Каріною, все було не погано, до того момента поки вона не почала мені задавати запитання, не слухала їх і перепитувала одне те ж саме, наприклад: я ажу, що в мене не буду ВА на проекті і я всі вимоги брала сама, на що вона мене запитує «То у вас був ВА і ви не брала вимоги?», я вже тоді зрозуміла що щось йде не так, я знову розповіла, що все робила сама, на цей раз я думала, що вона мене почула.
Я повинна була отримати фідбек на наступний день (як Каріна мені сказала), але через 3 дні я вже написала сама, на що отримала: «Ви працювали в команді, де був ВА, всі ескалації вів ваш РМО або СОО, якщо я правильно пам`ятаю.
У нас зараз такі вимоги, що ПМ має бути дуже автономний і вирішувати всі ці проблемні питання самостійно, відповідно шукаємо людину, яка вже мала попередній досвід з цим.»

Чесно кажучи це вже смішно, ця людина просто вас не слухає на співбесіді.
Також вони хочуть мідл PM, 100500 обов’язків, а платять максимум 1300$

Підтримали: Alex

Після цього HR Каріна відповіла, що помилково мені відправила не мій фідбек, а мій фідбек заключайся в тому, що вони змінили вимоги і тепер компанія шукає ПМа з іншими вимогами, якось так, майте наувазі)

Працюю в команді 3 місяці, враження склались за цей час хороші.
Адекватне керівництво, яке відноситься до кожного члена команди з повагою і довірою.
Мої ідеї тут чують, приймають і дають простір для їх реалізації. Дякую за це, для мене це важливо.
В колективі завжди всі усміхнені і на позитиві. Працювати в такому середовищі приємно і легко :)
Це моя не перша ІТ компанія, я прийшла вже маючи 4 роки досвіду за плечима і зовсім не жалкую про свій вибір.
Рада, що ми знайшли один одного!