HAKA MEDIA

Київ, Харків

Витерпіла в Haka media тільки 3 місяці. Ніякої адекватної організації — немає бухгалтера, все на плечах у аутріч спеціалістів, я таке, доречі, вперше зустрічаю, оплати проходять до 3 місяців!!! Це нонсенс, мене питались переконати, що це через те, що я роблю помилки в фактурах, по типу не там кому поставила, крапку і т.д. Це ще при тому, що CEO мені на початку говорила, що в нас оплати проходять дуже довго, але хто всравсь, невістка) готуйтеся до того, що у вас будуть червоні простині-переписки з веб-мастерами з приводу оплат. І я їх добре розумію) Наступне — бонусна система, спочатку говорять, що вони нараховуються одним чином, а потім, коли ти заробив їх, починається якась свістопляска і по-щучому бажанню бонуси по якійсь магічній формулі починають розраховуватися і їх, при чому Вам не пояснять чого так, кажуть розрахунок бонусів — таємниця компанії, хоча на початку обіцяють зовсім інші цифри) в результаті, бонусів, як кіт наплакав, хоча ти фігачеш, шукаєш сайти, сам тягнеш план. Компанія нічим не мотивує, аби менше заплатити, аби більше хтось зробив. Погоджуюсь щодо коментаря Анастасії Максимової, прям все в точку. Єдине, що додам до коментаря Насті, це те, що я б не радила цю компанію як початковий навчальний етап для старту в кар’єрі, вважаю, потрібно навчатися у найкращих) успіхів і бережіть свої нерви!

Олена, добрий день.
Дякуємо за ваш коментар. Нам прикро, що трапилася така ситуація, ми обговорювали з вами деталі вашого кейсу.
Дуже шкода, що ви не пройшли випробний термін в нашу компанію.
Бажаю вам професійних успіхів і дякую за ваш час.

Як сильно треба любити свою роботу, щоб після робочого дня у четвер ввечері захотілося ще написати відгук на DOU? Я й сама не вірила, що таке можливо. Але можливо все, коли працюєш у Haka Media.

З кінця минулого року я працюю у компанії позиції product manager. І жодного дня не шкодувала про те, що влаштувалася у Haka Media. Навпаки — кожного дня ще більше закохуюсь у свою роботу.

По-перше, дуже багато часу та уваги приділяють розвитку кожного спеціаліста. Ще ніколи я не отримувала стільки уваги від керівництва та hr-відділу. Тебе завжди готові вислухати та не тільки вислухати, а дослухатися до твоїх пропозицій і зауважень.

Навіть під час війни, коли команда працює віддалено, у Haka Media потурбувалися про те, щоб кожен член команди відчув себе частиною єдиного колективу. Вітання зі святами та подарунки з перших днів працевлаштування, регулярні колли з командою, підтримка, абсолютний нуль токсичності і завжди бажання прийти на допомогу від кожного члена колективу, наші теплі ігрові вечори. Мрію якнайшвидше зустрітися з усіма, коли закінчиться війна.

По-друге, працювати у Haka Media неймовірно цікаво. Завдання бувають з зірочкою, але коли лише за кілька тижнів передивляєшся свої старі таски, неозброєним оком бачиш свій ріст. Я впевнилася, що керівництво дійсно зацікавлено у тому, щоб спеціалісти отримували цікаві завдання та зростали.

Last, but not the least. У Haka Media є можливість працювати віддалено, за гнучким графіком, розпочинаючи та закінчуючи роботу у комфортний час. З плюсів також: чітке та прозоре нарахування зарплати та своєчасні виплати, оплачувані лікарняні та відпустка, ввічливе ставлення до вільного часу працівників (ніколи не пишуть і не телефонують у вихідні та неробочий час).

Бажаю Haka Media розвитку та крутих клієнтів! Вірю, що у нас попереду дуже круті часи і дякую особисто Анастасії за те, що зібрала поруч з собою таку круту команду.

С апреля 2022 по февраль 2023 работала в компании на позиции outreach specialist.

Сперва 3 месяца был онбординг, затем полноценный удаленный фултайм. За этом время под руководством опытного тим лида Иры удалось прокачаться почти с нуля, так как изначально я пришла в компанию без опыта в аутриче и линкбилдинге, хоть и с теоритическим минимумом в seo и крауд-маркетинге.

Скажу немного о плюсах и минусах отдела outreach:

+ выплата зп без задержек
+ команда
+ быстрота связи

— текучка в отделе (я застала уход 6 человек, включая Иру и себя)
— слабый рекрутинг (привет передаю Виктории за «удачный» подбор нового тим лида Марии нашей команде (держитесь там)
— странная корпоративная культура (31 декабря днём сбрасываться на подарок для ceo 300грн/человек как-то нерационально; на ДР получать поздравления в телеграмме, а сдавать деньги опять-таки только на подарок для ceo)
— псевдо-френдли атмосфера (вроде не стесняйся высказывать свое мнение, а потом мы тебя за это уволим и скажем, что ты нарушаешь субординацию)
— экспериментальные кпи и непонятный расчет зп (каждый месяц получала разную зп, так как считают и кол-во часов и кол-во подобранных ресурсов; кпи теперь рассчитывают так, чтобы тим лид Мария выглядела солидно на позиции, чтобы рыба не гнила с головы...)
— увольняют по личным причинам, а не по профессиональным (мне сказали, что я не выполняла кпи три месяца подряд и прирекалась с руководством и hr-ом Викторией (кстати, она походу здесь играет не последнюю роль в принятии решений), хотя вся команда с приходом Марии просела знатно по кпи.

Хотя на самом деле у Виктории и Марии была на меня типичная женская обидка, ну вы знаете)) А ceo было все равно кого увольнять.

В общем, если хотите с нуля к чему-то прийти, то идите сюда, хотя ничего особого кроме практики не будет. Бесплатное обучение можно найти и без данной компании. Они то и за ахревс безлимитный не хотят платить, хотя может что-то изменится)

А компании желаю проектов, клиентов и побольше профессионалов в коллективе!

Ми дякуємо Вам за відгук, Анастасіє.

Стосовно Ваших зауважень:

— Щодо виплат зп: ми неодноразово Вам пояснювали, що заробітна плата залежить повністю від відпрацьованих Вами годин. Ми з Вами домовлялися про фулл тайм роботу, але фулл тайм Ви не відпрацювали жодного місяця. Тому Ви отримували ЗП згідно з часовими звітами. Також неодноразово пояснювали як працює бонусна система та KPI.

— Щодо причин звільнення, то ми чітко Вам їх назвали:
1. Систематичне невиконання КРІ (попередження було ще за місяць до звільнення);
2. Недотримання субординації (про це говорили неодноразово, впродовж досить тривалого часу);
3. Низькі показники ефективності відносно Вашого рівня спеціаліста.

У будь-якому разі, ми дякуємо Вам за тривалу співпрацю, за сумісні результати та бажаємо Вам подальших успіхів на Вашому професійному шляху🙏🏽 Мирного неба та спокою 🇺🇦🙏🏽

Нажаль так і не отримала конкретної відповіді від рекрутерів Вікторії та Єлизавети. Витрачено часу не на одну співбесіду + тестове завдання, перевірили рівень інглішу і на цьому зникли. Неприємна ситуація, яка склала негативну думку про компанію, тому будьте уважні при спілкуванні з представниками компанії. Дякую!

Підтримали: Yuriy Sergeyev Byron

Юліє, ми дякуємо Вам за Ваш відгук. Приносимо свої вибачення за те, що Ви отримали фідбек не так швидко як цього чекали. У зв’язку з великою кількістю кандидатів та різноманіттям їх досвіду та навичок, нашим партнерам, котрим ми допомагали у пошуку фахівця, знадобилося більше часу для прийняття рішення. Також ми дякуємо Вам за увагу та витрачений час. Бажаємо Вам успіхів на вашому кар’єрному шляху та мирного неба 🇺🇦🙏🏽

Я проработал в Haka Media на позиции Content Writer чуть менее двух лет и за это время не могу вспомнить ничего, что можно было бы описать как негативный опыт. Самым большим преимуществом компании я бы назвал коллектив, прежде всего в лице СЕО Насти Новиковой, которая существенно помогла мне вывести мои навыки на новый уровень. Как и вся контент команда: редакторы, Head of Content и другие райтеры. HR Валя, со своей стороны, вкладывала душу в свою работу, делая наши трудовые будни ярче и добрее. Могу только порекомендовать специалистам идти в Haka Media, если они стремятся к развитию и росту.

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Отличный коллектив. Все очень дружелюбные и открытые. Получила много навыков и один из самых важных работа с многозначностью. Проекты разные и всегда есть возможность реализовать свой творческий потенциал.

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Мне очень комфортно работать в Haka Media, многое импонирует в ценностях компании. Я на удаленной основе, но это никак не мешает участвовать во внутренних процессах. Коллектив дружный, и ребята всегда готовы прийти на помощь. У меня пока только позитивные эмоции от работы: к тебе всегда прислушиваются и уважают твое мнение, интересные задачи, есть возможности роста и развития. Рада что являюсь частичкой такого коллектива)

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Працюю в компанії півроку на віддаленій основі. Не дивлячись на онлайн формат, я постійно відчуваю підтримку колег та розуміння керівництва. Робочий процес побудований чітко і зрозуміло, завжди знаєш, до кого звернутись з будь-яким питанням. Мені довелося працювати в багатьох різних компаніях, і я знаю, що знайти такий класний колектив, як тут, та компанію, якій на тебе не все одно, дуже важко! Компанія динамічно розвивається, тому дуже цікаво бути частиною цього розвитку і рости самій!

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Хочу поделиться своими впечатлениями о работе в компании. Еще с начала нашего сотрудничества у меня сложилось очень хорошее впечатление, во время прохождения испытательного срока очень чувствовалась поддержка со стороны HR и Team Lead, регулярно проводились One-to-one. Очень хорошая команда, всегда готовы подсказать, помочь. Очень классные и веселые корпоративы и тим билдинги. Так же спасибо Анастасии, руководителю компании, за то что смогла выстроить такую приятную рабочую атмосферу.

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Работаю в Haka с апреля 2021, пришла с минимальными знаниями в аутриче, но благодаря профессиональной команде, внимательной Team lead и общей поддержке, спустя 4 месяца чувствую свой прогресс. Очень нравятся дружеская атмосфера в офисе, частые мероприятия и тимбилдинги, позитивный настрой у команды. Рада, что работаю в Haka media!

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Работаю в компании почти 2 года. Моя первая работа на этой должности. За это время получила полезные навыки: структурирование данных, постановка ТЗ и не только. В компании всегда дружественная атмосфера, коллеги готовы прийти на помощь, ощущение как будто находишься у себя дома.

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Работаю в компании около года. Пришла из совершенно другой сферы деятельности. Дружелюбная атмосфера, постепенное развитие, интересные задачи. Поддержка коллектива.
На работу как на праздник — это про эту работу!

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Работаю в компании уже 4 года. Начинала с позиции джуна и доросла до Team Lead. Могу сказать, что такую теплую атмосферу и понимающее руководство в компаниях найти трудно. Компания много вкладывает в обучение, а разнообразие задач вообще не дает скучать и «стоять на месте». Валентине, за организацию наших досугов и создание шикарной атмосферы отдельный плюсище)

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Мое знакомство с Haka Media началось еще в мае прошлого года, когда я подался на одну из открытых вакансий . Практика показывает, что первое впечатление о компании складывается именно при общении с HR/Рекрутером — с лицом компании. Так вот, HR Валентина поразила своим профессионализмом и умением четко все раскладывать по полочкам в плане позиции/требований/этапов собеседования/ о компании в целом. И, хотя на тот момент я решил остаться в своей компании ( по определенным жизненным обстоятельствам), судьба все равно меня связала с Haka Media, чему я безумно рад. В данный момент я работаю тут part-time, а именно преподавателем английского уже на протяжении года ( моя вторая профессия для души). За все это время ни разу не возникало никаких вопросов в плане своевременности выплаты З/П. Уверенно могу рекомендовать Haka Media для сотрудничества.

Підтримали: Victoria MotorinaValentyna Martova

Спасибо, Тигран! Рады, что хоть и part-time, однако все же сотрудничаем с тобой:)