Gunzilla Games

81...200 спеціалістів
Київ, Франкфурт-на-Майні (Німеччина)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Подавався на позицію Manual QA, минув місяць після інтерв’ю, я не отримав ні фідбеку, ні відповіді рекрутерки на моє прохання надати фідбек.

Реальна можливість попрацювати пліч о пліч з Ніллом Блумкампом та Річардом Морганом, а також з іншими талановитими людьми.

Коли почалось повномасштабне вторгнення, компанія без питань забезпечила безпечне місце проживання з офісом, оплатила харчування, а також повністю оплатила дні вимушеного простою, за що їм дуже вдячна.

Підтримали: Katerina Samsonova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.