GT

Велика Британія, Польща, Україна

22 травня 2023 11:19

Daria Konoval, People Partner в GT

Я працюю в GT вже майже три роки. Починала із позиції Recruitment & HR Associate, зараз працюю People Partner. І хоч моя кар‘єрна історія до GT невелика, та все ж із впевненістю можу сказати, що це найкраща компанія, в якій я працювала.

GT для мене це про впевненість, що компанія завжди підсапортить. Звичайно, в першу чергу це про війну. Був створений фонд для адресної допомоги тим, кому це було потрібно, фінансова підтримка релокейту як закордон, так і всередині України. Завчасно був підготовлений тренінг для цивільних в разі повномасшатбного вторгення. Компанія організувала хаб стабільності у київському офісі в часи блекаутів. Стабільно є дуже хороший пакет бенефітів, який підтримує і ментальне, і фізичне здоровʼя. Сама компанія організовує онлайн лекції про те, як допомогти собі у кризові стани і як підтримувати war-life balance. На практиці це people-first підхід.

В компанії є багато простору для ідей, ініціатив та інновацій. Це завжди підтримується і винагороджується. Є спеціальний бюджет на навчання, який можна використовувати, щоб покращувати компетенції.

Із впевненістю рекомендую компанію своїм друзям і знайомим 💙